Spordipäev

Toimumise aeg
Tase6

Spordipäev toimub sel aastal 19. septembril Kubjal. 1.-3. klassile on planeeritud maastikumäng, 4.-9. klass orienteeruvad.

Stardinimekiri:

Klass Võistkonna nimi Võistkonna liikmed  stardiaeg
4.b Cats Laur Allas, Kristofer Selgis, Kaspar Puolakainen, Roland Nool 10:00:00
4.c Faze Kevin Kõivumägi, Silari Laas, Gregor Leheste, Henri Undrits, Roland Uibokand 10:01:00
4.b Fort Stefan-Robin Kivioja, Rico Klaanberg, Robert Luik, Karl-Markus Janno, Georg Vislapuu 10:02:00
4.c Kiired ilvesed Kätlin Kesa, Heliine Uring, Berta Reilson, Marta Miia Saarepuu 10:03:00
4.a  Kiired ja leidlikud Loora-Lee Mürk, Lisete Kottisse, Janete Kottisse, Lisandra Kikas 10:04:00
4.c  Kiired ja nutikad Emma Pauline Sissas, Kadi Goos, Nora Loreen Ossip, Angeelika Jürisson 10:05:00
4.a  KOOL ON LAHE Laura Tiks, Maribel Toht, Sandra-Liis Sults, Karmel Liivat, Brita Simona Jõgi 10:06:00
4.a  Orienteerumismeistrid Mihkel Pintmann, Tanel Mõistus, Daniel Velga, Alfred Märdimäe 10:07:00
4.b Sidrunid Karola Aasa, Marii Koppel, Lisandra Luik, Ketter Raudnõmm 10:08:00
4.a Simpsonid Marten Elstein, Ron Lucas Potter, Taavi Liivaoja, Kristjan Hõrak, Henry Lindpere 10:09:00
4.b Sügisõunad Maria Jürisaar, Mia-Maria Palm, Loreen Kääpakaust, Nelli-Ly Bušujev 10:10:00
4.a  Täherändajad Helena Christodoulou, Laura Meho, Annabel Ott, Norelle Noortauts, Hanna Hiielo 10:11:00
4.c Õpilased Taavi Reiljan, Sander Lepiste, Tim Külla, Mattias Õun, Hando Kolga 10:12:00
4.b XD Team Robert Maximilian Toomsalu, Kenor Vislapuu, Priit Piirisild, Regan Rohumets 10:13:00
       
5.b Aurora Elisabeth Kiitsak, Marleen Prant, Aisha Khalil, Hanna-Marie Laul 10:17:00
5av FORTNITE Seimo Pihu, Kermo Orusalu, Kevin Pedras, Samuel Veske, Riko Mäeuibo 10:18:00
5c Grazy Anne Maria Eskla, Mia Emma Hoole, Laura Ilves, Eerika Kapp, Rihanna Pokker 10:19:00
5.b Kajakas Keir Egert Mattiias Eiche, Hannes Vislapuu, Marten Morris Klaus, Markus Saia, Karl Mokrik 10:20:00
5c Kamapallid Keiti Püvi, Anna-Maria Säre, Mia- Marella Õkva, Saara Mai Leino 10:21:00
5.b Kiired chikid Teele Pärnasalu, Lisette Teppo, Laura Lisanne Paju, Kaija-Liisa Kuklane 10:22:00
5c Kättemaks Kevin Kerves, Perton Pill, Reiko Press,  Karl Marcus Vallask 10:23:00
5.b Laualamp Devin Šaduro, Robin Udodov, Keir-Kenneth Lumi, Renee Veisveer, Uko Thor Kund 10:24:00
5av MA EI TEA                                 Claudia Mokrik, Regina Parv,Uku Udras,Karel Kase 10:25:00
5av Never                                     1.Mia Sikka,2.Karola Parv 3.Marten Koop  4.Martin Koop 10:26:00
5av NEVER EVER 1.Sandra Mägi 2.Kairin Ilves 3.Rain Nelk 4. Andri Harak 5. Adrian – Michael Jürgenstein 10:28:00
5av NIMETU 1.Angela Parv   2.Angelica Raudsepp  3.Taaniel Pedastsaar  4.Allar Merimets 10:29:00
5c Tasujad Kairon Eomois, Hannes Jürgenson, Matthias Saarepuu, Jürgen Villakov 10:30:00
5.b Teeme Ära Mariette Viiksaar, Lenna Puusepp, Marlee Mark, Karolin Keem 10:31:00
5av TRIIBULISED 1.        Emily Luiksaar  2.        Hanna-Liisa Nahksepp   3.Marten Mõttus  4.Espin Avasoo 10:32:00
5c Viisik Eveliina Keskküla, Gerda Kirillova, Hanna Marie Laats, Pamela Margareth Piht, Angelika Vessin 10:33:00
       
6b GREMK Edvin Erik, Karl Rehe, Richard Tupp, Gregor Narusk, Markus Oja 10:38:00
6.c Jäätis Carol Lisett Rauba, Heleriin Mikkelsaar, Kairi Kauts, Maria Kivit, Keidi Kala 10:39:00
6.c Kitsejuust Aasa, Artur, Selkin, Tanno, Põldsaar, Robin, Tell, Kevin 10:40:00
6.c Lambad Kahar, Oliver, Nemvalts, Raiko, Laur, Marcus, Meitern, Matteo Marcus 10:41:00
6b Madagaskar4 Kaisa Kangro, Marta Joonas, Norah Elisabeth Ratas, Eleri Jõgi 10:42:00
6.c Miki-Hiired Viilukas,Liisa; Mäeots, Krete; Juul, Liis; Kirillova, Alisa; Huik, Mia Mai 10:43:00
6d MJAH Allan Veide, Martin Märdimäe, Harry-Robert Potter, Jan-Janis Kari 10:44:00
6b naerukrambid Rasmus Tähe, Rasmus Koort, Ruuben Rannamägi, Sander Punt, Kert Tammesoo 10:45:00
6.a Nimetu Karl Kaspar Simul, Richard Zeno, Markus Koop 10:46:00
6.a  NIMI Tony-Trevor Tuul, Mattias Reemann, Uko Pärt Suurküla, Maron Kuur 10:47:00
6.a Nr Viimane Lars Piirmann, Toni Andree Saarepuu, Hannes Viljamaa 10:48:00
6.a Porgand Kaider Heistonen, Reio Roben Kikas, Oliver Kuldmets 10:49:00
6b räppivad jänesed Mia Joanna Koort, Kirke Viktoria Plaado, Miia Tillmann, Vanessa Viitkin 10:50:00
6.c Smurfiinad Mäeuibo, Markus, Kons, Kristen Ove, Mõttus, Andro, Ilves, Rico-Raien 10:51:00
6.a Spordipäev Lola Väljan, Lisette Stalkov, Gloria Taaber, Stella Marie Ploom, Katariina Needo 10:52:00
6b Tantsulõvid Annabel Allas, Marta Kivilo, Krettel Klaus, Karoliina Kärsin 10:53:00
6d Team Nike Meribel Põldsaar, Marleen Luik, Stella Kivi, Karmen Kender 10:54:00
6b Turboteod Elizabeth Ivask, Kertu Hordo, Rika Rohumets 10:55:00
6.a Öölapsed Mairit Laanesaar, Lisette Suik, Elina Tiik, Marie Kroon, Eleriin Rehemets 10:56:00
6d ÜLOD Rasmus Lumi, Maigret Päärson, Kevin Ploom, Martin Maasik, Rasmus Pajusaar 10:57:00
6d XD Elina Liblik, Laura-Kendre Kõllamägi, Eliise-Maarja Peeterson, Kristiine Kanna, Marleen Tamm 10:58:00
       
7.a  #Botaanikud Gloria Härmik, Leandra Udras, Milana Avdashova, Laura-Liisa Kokk 11:01:00
7c Black Enriko Puieste, Risto Parv, Cris Taimar Kõlu, Gervin Pettai 11:02:00
7.a Girl Power Digris Räst, Marian Major, Sandra Eosaar, Eliise Meho, Isabel Daniel 11:03:00
7.b HAK Kert Sander Eerik, Henri Vink, Andreas Vanatalo 11:04:00
7c Kolm arbuusi Anne-Marie Raudkivi, Sille-Kristyne Kaas, Madli Veber 11:05:00
7B Kung Jaana Koppel, Emma Luht, Laura Emilia Jõgi, Nora Peri 11:06:00
7.b Lamba soolestik Joel Kaarel Kant, Simon Hallimäe, Rasmus Heyoan Mölder, Reio Vissel 11:07:00
7.a Meth Makers Remy Raudsepp, Tehor Kookmaa, Marcus Saar 11:08:00
7b Nasa Helena Ploom, Aleksandra Karpuhhin, Liisbeth Laiv, Emilia Juss 11:09:00
7.b Plastikriis Oskar Olesk, Rolando Põld, Aleksander Puolakainen, Rovan Henning 11:10:00
7c Snikersid Kädi Kaasik, Melina Peedo, Aleksandra Kundeleva, Merilin Kipasto 11:11:00
7c Sport on lahe Markus Jänes, Sander Meeliste, Janar Laar, Sten-Jörgen Leis 11:12:00
7.a  XD Hanna Provotorov, Liisa Provotorov, Regina Kapp, Methe Merimets, Merite Ilves 11:13:00
7.a XON Rico Rästa, Markus Jurask, Oliver Olesk, Rogert Hollo, Kaspar Kimask 11:14:00
      11:15:00
8c "420" Joosep Parijõgi, Markus Stalkov, Renar Tsopp, Fred Felman 11:16:00
8.b E Siim Jesper Sulg, Joosep Rauba, Kaspar Mill, Robin Mattias Ratas 11:17:00
8a EI JAKSA Marili Alla, Kirke Kokka, Hannaloore Säkk, Grete Liis Laats 11:18:00
8a ESTONIA Meribel Meitern, Vanessa Jurs, Merike Alla, Tiiu Raudsepp, Jaana Karu 11:19:00
8.d IFF Hanna Annus, Kärol Mägi, Salme Adeele Hollas, Ivika Uustalu 11:20:00
8a JAKSAME VEEL Tyson Nagel, Randy Nagel, Cenor Kõivoste, Kert Raudnõmm, Johannes Luik 11:21:00
8a JUURVILJAD Tauri Jürisaar, Mattias Ilves, Oliver Kimask, Kaimar Kõvatu, Joonas Rõõmus 11:22:00
8.b KKK Lauri Piirisild, Albert Venkov, Sven Treier 11:23:00
8.d Kubja Metsamehed Marcus Luik, Robin Parv, Ragnar Liivat, Mairo Parv 11:24:00
8.d Kurr Kertu Kalkun, Bibily Cassidy Ilves, Kirsika Sikk, Eneli Prutt 11:25:00
8.b Maeitea. Eilika Laanemets, Kadri-Triin Kõoleht, Simona Zeno, Triin Hordo, Alla Denissova 11:26:00
8.b Mis kell on? David Aništšenko, Kevin Vaas, Rasmus Sillaste 11:27:00
8.b Mutid Erika Prihodko, Roosmarii Räim, Simona Raag, Aurora Musto 11:28:00
8.d Neli Inimest Aivar Oja, Siim Sander Pindek, Andrei Prijatelev, Oliver Palukivi 11:29:00
8.b Trepikoda Randel Johannes Reeder, Oskar Abel, Martti Laanesaar, Olev Piirisild 11:30:00
8c VIIIS Jürgen Pill, Henri Kesa, Mattias Prants, Tambet Johanson, Vairo Eomois 11:31:00
8c vinkusaiad Emma Goos, Heleen Hansberg, Sirli Anier, Cristina Jõeloo, Kaisa Kriisa 11:32:00
8a VÕITMATUD Joosep Põder, Klaus Eiche, Sander Kaurson 11:33:00
8c ÜLOGANG4LIFE Olimar Oss, Argo Uder, Richard Needo, Tõnu Raudkivi 11:34:00
       
9c BF5 on parim Regnar Kinsigo, Jan Jacek Gregor Tiisler, Hans Jakob Kivioja, Gregori Zerel, Ragnar Meier. 11:38:00
9c EI TEA Remo Ojasoo, Jan-Brooklyn Sepala, Reio Klaas, Tanel Rainhard Jõgi. 11:39:00
9b EMÄTIN 1. Kelly Filing 2. Emma Joonas 3. Kristina Dellmann 4. Emma Raudsepp 5. Marie Raudsepp 11:40:00
9b FAB Greta Liin, Hanna-Maria Org, Kirsi-Katrin Palgi, Elen Alexandra Serikova 11:41:00
9c INSTONE Carolin Teder, Deili Post, Hanneloore Horn, Valeria Ordašokova 11:42:00
9a Kibekiired Kerili Täht, Ester Liira, Beti Laasi, Kristiina Land, Meribel Veske 11:43:00
9c KOLJAT Liisa Kahri, Lisette Mokrik, Katarin Karu, Emma Sofia Käst. 11:44:00
9b Kõbelid Alarich Paas, Hendrik Mändik, Jürgen Kobin, Ralf Kaur 11:45:00
9a Lennuk Ketlin Pindis, Karmen Saar, Maria Vanatalo 11:46:00
9b MRT Markus Johannes Mölder, Robin Puolakainen, Tim Hendrik Kuusk 11:47:00
9b Q 1. Kätlin Veddel 2. Lara Johanna Luks 3. Katrinka Josephine Savimägi 11:48:00
9A Rauameister Markus Joakit, Markkus Väljak, Martin Lõhmus, Devin- Tinito Tuvikene 11:49:00
9a Speed Jürgen Kottise, Sander Osi, Sander Pilt, Joosep Timmi, Ahmed Nasser Khalil 11:50:00
9b Taltsutatud Karl Jakop Pintmann, Enri Jõgi, Ralf Parijõgi 11:51:00
9a Wunderbar Ann Kukk, Gerda Aire Jahu, Elena KIrillova 11:52:00
9c ÜKSKÕIK Tevin Helor Toom, Germo Õispuu, Martin Peetrisoo, Robin Korela. 11:53:00