Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis

3.sep

Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis Fr. R. Kreutzwaldi ausamba juures. Pidulikule aktusele järgneb kogu koolipere rongkäik (Fr. R Krutzwaldi ausammas - Katariina allee - Kesklinna park - Lembitu tn - Vabaduse tn - Kooli tn) koolimaja juurde. NB! 1. klassi õpilaste vanemad on oodatud rongkäigule. Koolimaja aulas jätkub aktus esimestele klassidele. Vanemad klassid jätkavad klassijuhatajatunniga.

Kreutzwaldi pargis õpilastel koguneda oma õpetaja juurde, klassijuhataja leiad üles klassi sildi järgi (õpetaja hoiab silti käes).

Väga halva ilma korral otsi juhiseid hiljemalt kl 8.30 meie kooli kodulehelt või fb-lehelt.

Minikäsipalli võistluste esikoht tuli Võrru
09.12.2019
Miniliiga võistlussarja noormeeste hooaja teine etapp toimus pühapäeval 01.12.19 Arukülas, Aruküla spordihoones.  Võistlustel osalesid 2009. a.,  … Loe edasi
Väga headele hinnetele õppijad