Minu Lugu

Lugu

10. oktoobril käis 8.c ja 9. klassidega algatuse Minu Lugu raames kohtumas Võru EMPAK tegevdirektor Remo Allikas. Kohtumine oli huvitav ja sisukas. Esineja rääkis, mis oli tema puhul käivitaja ettevõtluse alustamiseks, milline on ettevõtja argipäev, milliseid erialasid noored võiksid valida. Noored esitasid ettevõtjale hulgaliselt küsimusi.

Helkuriaeg kestab
13.02.2019
Veebruaris ja märtsis seisab  helkuripuu taas kooli fuajees, et tuletada õpilastele ja õpetajatele jätkuvalt meelde helkuri kandmist pimedal ajal. … Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaardid
12.02.2019
16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile "Pühad metsas" saadeti 3487 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi… Loe edasi
Robotimängu võitis Võru Kreutzwaldi Kool
04.02.2019
2. veebruaril toimus Parksepa Keskkoolis FLL Kagu-Eesti eelvoor. Robotimängu võistluse võitis Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond.