Liikuma Kutsuv Kool

lkk

Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid!

Anna Haava nimeline Pala Kool, Antsla Gümnaasium, Nõo Põhikool, Rõuge Põhikool, Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Tartu Descartes'i Kool, Tartu Erakool, Tartu Mart Reiniku Kool, Tartu Tamme Kool ja Võru Kreutzwaldi Kool alustasid koostöös Liikumislaboriga 2016. aasta alguses liikumisvõimaluste muutmise katsetustega.

Kolme aasta jooksul on need koolid järele proovinud terve hulga innovaatilisi lahendusi alates ronimisseinte ja koolitreppidele siseradade meisterdamisest kuni koolipäeva ülesehituse muutmise ja igapäevaste õuevahetundideni välja. Nad on vapralt üle elanud suure hulga uuringuid ja olnud Laborile head koostööpartnerid. Kõige sellega on nad andnud ületamatu panuse Eesti koolikultuuri muutmisse.

Esimene koosloome ja katsetuste periood on ühel pool ja kümnest pilootkoolist on saanud täisväärtuslikud Liikuma Kutsuvad Koolid.

Helkuriaeg kestab
13.02.2019
Veebruaris ja märtsis seisab  helkuripuu taas kooli fuajees, et tuletada õpilastele ja õpetajatele jätkuvalt meelde helkuri kandmist pimedal ajal. … Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaardid
12.02.2019
16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile "Pühad metsas" saadeti 3487 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi… Loe edasi
Robotimängu võitis Võru Kreutzwaldi Kool
04.02.2019
2. veebruaril toimus Parksepa Keskkoolis FLL Kagu-Eesti eelvoor. Robotimängu võistluse võitis Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond.