Jõhvikad ja tahvelarvutid

JT

Reedel, 01. juunil viibis 7.b klass projekti "Jõhvikad ja tahvelarvutid" raames õppekäigul Taevaskojas.

Õpilased lahendasid  kolmestes gruppides oma aineõpetajate poolt kokku pandud loodusega seotud ülesandeid, kasutasid nutitelefone ning tutvusid infotahvlitel oleva materjaliga.

Helkuriaeg kestab
13.02.2019
Veebruaris ja märtsis seisab  helkuripuu taas kooli fuajees, et tuletada õpilastele ja õpetajatele jätkuvalt meelde helkuri kandmist pimedal ajal. … Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaardid
12.02.2019
16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile "Pühad metsas" saadeti 3487 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi… Loe edasi
Robotimängu võitis Võru Kreutzwaldi Kool
04.02.2019
2. veebruaril toimus Parksepa Keskkoolis FLL Kagu-Eesti eelvoor. Robotimängu võistluse võitis Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond.