Info lastevanematele

VKrK

Austatud lapsevanemad!

Koolipere on märganud, et meie koolimajas liigub palju võõraid inimesi. Enamik nendest on meie õpilaste vanemad, kes saadavad lapsi kooli või ootavad neid koolipäeva lõpus koolimajas. Paraku on nii, et mitte kõik meist ei tea, kas tegemist on lapsevanemaga või mitte. Meil on väga raske aru saada, kes on kes.
Kooli kohus on tagada kõigile koolimajas ohutu ja turvaline keskkond, seoses sellega palume lapsevanematel mõjuva põhjuseta koolimajas mitte viibida. Lapsi palun saata ja oodata fuajees.

Mõistvat suhtumist ja koostööd soovides

Võru Kreutzwaldi Kooli koolipere

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018