Olümpiaadide tulemused 2015/2016. õa

AINE KOHT KL ÕPILANE ÕPETAJA
Ajalugu III-IV 6. Kätlin Veddel Katre Rünk
Ajalugu I-II 6. Katrinka Josephine Savimägi Katre Rünk
Emakeel II 7. Uku Konsap Ene Kattai
Emakeel III 8. Hanna Uibokand Raili Leesalu
Emakeeleolümpiaad III 7. Kadri Kauts Sirje Hüvato
Emakeeleolümpiaad III 8.  Karl Jörgen Lööper Raili Leesalu
Geograafia I 7. Uku Konsap Kadri Paulus
HITSA vabariikliku õpilasvõistluse "Maailmariik Eesti" finaal finaali jõudnud   Maris Huik, Kadri Kauts, Aveli Marie Heinvee ja Uku Konsap Evi Tarro
Iglisekeelsete ristsõnade lahendamise võistlus I 7. Uku Konsap Hille Juss
Iglisekeelsete ristsõnade lahendamise võistlus I 7. Janar Saks Hille Juss
Iglisekeelsete ristsõnade lahendamise võistlus II 7. Hendrik Ojastu Tiia Raag
Iglisekeelsete ristsõnade lahendamise võistlus II 7. Teele Ann Toomik Tiia Raag
Iglisekeelsete ristsõnade lahendamise võistlus III 7. Elise Marie Olesk Tiia Raag
Iglisekeelsete ristsõnade lahendamise võistlus III 7. Birgit Leetjõe Hille Juss
Inglise keele tõlkevõistlus parim 8. Rahel Ariel Kaur Marju Purge
Inglise keele tõlkevõistlus parim 8. Helina Härma Ere Tumm
Inglise keele viktoriin II 6. Ann Kukk Eva Ader
Inglise keele viktoriin III 6. Robin Puolakainen Ere Tumm
Inglise keele viktoriin II 6. Kerili Täht Eva Ader
Inglise keele viktoriin III 6.  Markus Johannes Mölder Ere Tumm
Inglise keele viktoriin II 6. Gerda Aire Jahu Eva Ader
Inglise keele viktoriin III 6. Ralf Parijõgi Ere Tumm
Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed esseekonkurss  I 9. Joosep Kikas Katre Rünk
Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise viktoriin I 7. Uku Konsap Liis Orro
Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise viktoriin I 7. Cassandra Piiroja Liis Orro
Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise viktoriin I 6.  Greta Liin Liis Orro
Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise viktoriin I 6. Karl Jakob Pintmann Liis Orro
Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise viktoriin II 6. Lara Johanna Luks Liis Orro
Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise viktoriin II 6.  Ralf Parijõgi Liis Orro
Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise viktoriin II 6. Enri Jõgi Liis Orro
Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise viktoriin II 6. Kartinka Josephine Savimägi Liis Orro
Laulukarusell vanema astme võitja 9. Michelle Aurelia Jõgi Kersti Jurma (Muusikakool)
Matemaatika I 7. Uku Konsap Anne Reiljan
Matemaatika I 8. Ranel Pokker Leili Sõmer
Matemaatika II 9. Joonas Halapuu Aivar Halapuu
Matemaatika  I-III 5. Emma Goos Anne Reiljan
Matemaatika  I 6. Kätlin Veddel Leili Sõmer
Matemaatika  II 6. Emma Joonas Leili Sõmer
Matemaatikaolümpiaad III-IV 8. Karl Jörgen Lööper Leili Sõmer
Miniteaduspäevad eripreemia 9. Regnar Boitsov Hille Juss
Muusikaõpetuse olümpiaad II 7. Sirelin Punt Erja Arop
Muusikaõpetuse olümpiaad III 7. Kaisa Press Erja Arop
Nuputa vabariiklik lõppvoor II-III 7. Uku Konsap Cassandra Piirioja Aliis Lang Anne Reiljan
NUPUTA  I 5.-6. Emma Goos Anne Reiljan, Leili Sõmer
NUPUTA  I 5.-6. Triin Hordo Anne Reiljan, Leili Sõmer
NUPUTA  I 5.-6. Emma Joonas Anne Reiljan, Leili Sõmer
NUPUTA  I 5.-6. Kätlin Veddel Anne Reiljan, Leili Sõmer
NUPUTA  I 7. Cassandra Piirioja Anne Reiljan
NUPUTA  I 7. Aliis Lang Anne Reiljan
NUPUTA  I 7. Uku Konsap Anne Reiljan
NUPUTA  II 7. Krislin Kottisse Leili Sõmer, Blanka Punt
NUPUTA  II 7. Kadri Kauts Leili Sõmer, Blanka Punt
NUPUTA  II 7. Sirelin Punt Leili Sõmer, Blanka Punt
RMK konkurss "Eesti koolilaste metsapostkaart 2015" rahvahää-letuse võitja 4. Rico Rästa Eve Jurask
Sten Roosi muinasjutuvõistlus žürii eriauhind 6. Kirsi-Katrin Palgi Raili Leesalu
Sten Roosi muinasjutuvõistlus Leelo Tungla auhind 6. Elen Alexandra Serikova Raili Leesalu
Sten Roosi muinasjutuvõistlus Hea Lapse tüdruku auhind 9.  Hanna-Reet Ruul Raili Leesalu
SUDOKU III 5. Triin Hordo  Anne Reiljan
SUDOKU III 6. Greta Liin Leili Sõmer
SUDOKU III 7. Krislin  Kottisse Blanca Punt
SUDOKU III 8. Kaidi Raup Leili Sõmer
SUDOKU III 9. Hanna-Liisa Kaaristo Galina Koppel
Teatripäev I   Gerli Kalkun Raili Leesalu
Teatripäev I   Kelly Filing Raili Leesalu
Teatripäev I   Lara Johanna Luks Raili Leesalu
Teatripäev I   Hanna-Maria Org Raili Leesalu
Teatripäev I   Katrinka Josephine Savimägi Raili Leesalu
Tooliteatri päev Laureaat 8. Rahel Ariel Kaur Külli Pihl
Tooliteatri päev Laureaat 6. Kristiina Land Ülle Tamm
TÜ Teaduskooli XXI õpioskuste riiklik võistlus I 6. Emma Joonas Kristel Kons
TÜ Teaduskooli XXI õpioskuste riiklik võistlus I 6. Grete Liin Kristel Kons
TÜ Teaduskooli XXI õpioskuste riiklik võistlus I 6. Lara Johanna Luks Kristel Kons
TÜ Teaduskooli XXI õpioskuste riiklik võistlus I 6. Katrinka Josephine Savimägi Kristel Kons
TÜ Teaduskooli XXI õpioskuste riiklik võistlus I 6. Elen Alexandra serikova Kristel Kons
Vabariigi Presidendi auhindadele 17.ajaloo-alaste uurimustööde võistlus "Eesti asi"  nominent 8. Maris Huik Ragna Meeliste
Vabariigi Presidendi auhindadele 17.ajaloo-alaste uurimustööde võistlus "Eesti asi"  I või II või III 9. Richard Kuklane  Kaja Kenk
Vabariigi Presidendi auhindadele 17.ajaloo-alaste uurimustööde võistlus "Eesti asi"  nominent 9. Marianne Pindmaa Helle Ruusmaa
Vabariikliku vendade Liivide luulekonkurss žürii eripreemia 8.  Rahel Ariel Kaur Külli Pihl
Vabariikliku vendade Liivide luulekonkurss žürii eripreemia 8.  Rahel Ariel Kaur Külli Pihl
Vendade Liivide maakondlik luulekonkurss I 8. Rahel Ariel Kaur Külli Pihl
Vene keel mk II 7.-8. Annika Mihhalkina Kaja Kunz
Vene keel mk II 7.-8. Kaidi Raup Kaja Kunz
Vene keel mk II 7.-8. Sander Kango Kaja Kunz
Õpioskuste olümpiaad III 4. Laura Emilia Jõgi Valve Konksi
Õpioskuste olümpiaad III 4. Oskar Olesk Valve Konksi
Õpioskuste olümpiaad III 4. Rolando Põld Valve Konksi