Tavapärane kontaktõpe taastub esmaspäeval, 5. oktoobril

VKrK_2020

Kontaktõpe taastub Võru Kreutzwaldi Koolis esmaspäeval, 5. oktoobril. Kehtima hakkab tavapärane tunniplaan.
Õpilaste hajutatuse parandamiseks korrigeeritakse söömise aegu ning korraga hakkab sööklas olema vähem inimesi.

NB! 1.c klass tuleb kooli teisipäeval, 6. oktoobril ning 1.a klass tuleb kooli neljapäeval, 8. oktoobril. Kuni selle ajani on nimetatud klassid distantsõppel.

Lisainfo:

Taavi Karu
Võru Kreutzwaldi Kooli direktor
taavi.karu@vkrk.edu.ee

27. novembril ei ole pikapäevarühma
24.11.2020
Sellel reedel 27. novembril ei ole pikapäevarühma. 27. novembril on ainetepäev ning lõppeb I trimester.
Digikultuuri viktoriini tulemused
19.11.2020
18. novembril tähistasime digikultuuriaastale pühendatud digikultuuri päeva.   II ja III kooliastmele toimus on-line viktoriin ja I kooliastmele… Loe edasi
PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest