Suur vaktsineerimispäev

Vaktsineerimine

Võrumaa koolinoorte (12-17. a) vaktsineerituse tase (~14%) on üks madalamaid kogu Eestis.

Selleks, et ka Võrumaa koolinoored saaksid õppeaastat turvalisemalt alustada ning kontaktõppes ja huvitegevuses osaleda, korraldab Võru Gümnaasium koostöös Qvalitas Arstikeskusega suure vaktsineerimise päeva.

Suur vaktsineerimispäev toimub 9. augustil kell 10.00-16.00. Vaktsineerimisele oodatakse eelkõige 12+ vanuses Võrumaa koolinoori, aga tulla võivad ka teised soovijad. Vaktsineerimisele saab tulla eelregistreerimata.

Vaktsineerimine toimub Võru Gümnaasiumis (Seminari 1 Võru linn). Kaasa tuleb võtta kehtiv isikut tõendav dokument. Alla 18-aastane peab tulema koos vanema / seadusliku esindajaga või kaasa võtma tema kirjaliku nõusoleku.

Vaktsineeritakse Comirnaty/Pfizeri vaktsiiniga ning 2. doosi ajast ja kohast teavitatakse kohapeal.

Lisainfo koolijuhilt Karmo Kurvitsalt (5898 5101, karmo.kurvits@voru.edu.ee).

Aita õpilastel kehalise kasvatuse tunnis talverõõme nautida
12.01.2023
Head lapsevanemad! Kui Teil on lapsele väikeseks jäänud Rotefella suusaklambrile sobivaid suusasaapaid, palun too need annetusena kooli kantseleisse… Loe edasi
Pikapäevarühma töökorraldus