Pikapäevarühma töökorraldus

VKRK_tagumine

Head lapsevanemad!

Anname teada, et muudame alates 9. jaanuarist 1.-4. klasside pikapäevarühma töökorraldust. Kõigil õpilastel on igapäevaselt võimalik tundide järgselt olla valdavalt oma klassiõpetajaga kuni kella 14.00-ni oma klassiruumis (esimesed klassid kuni 14.30-ni). Ajavahemikus kella 14.00-16.00-ni saavad 2.-4.klassi õpilased jätkata meie 0-korruse pikapäevarühma valverühmas. Täpsema info annavad õpilastele õpilaspäeviku kaudu edasi klassiõpetajad. Muudatuse eesmärk on pakkuda lastele toetavamat koolikeskkonda. Tegutseme selle nimel, et järgmisest õppeaastast oleks kõigil algklassi õpilastel võimalus kindla kellaajani tegutseda oma õpetaja ja klassiga, teha kodutöid, käia õues, saada õpiabi jne. Rahulikku ning koostöist uut aastat!

Eesti kirjanduse päev
31.01.2023
Alates käesolevast aastast on 30. jaanuar riiklikus tähtpäevade kalendris eesti kirjanduse päev, mis on ka lipupäev. Meie kooli 5.-9.kl. tähistasid… Loe edasi
Aita õpilastel kehalise kasvatuse tunnis talverõõme nautida