Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis

3.sep

Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis Fr. R. Kreutzwaldi ausamba juures. Pidulikule aktusele järgneb kogu koolipere rongkäik (Fr. R Krutzwaldi ausammas - Katariina allee - Kesklinna park - Lembitu tn - Vabaduse tn - Kooli tn) koolimaja juurde. NB! 1. klassi õpilaste vanemad on oodatud rongkäigule. Koolimaja aulas jätkub aktus esimestele klassidele. Vanemad klassid jätkavad klassijuhatajatunniga.

Kreutzwaldi pargis õpilastel koguneda oma õpetaja juurde, klassijuhataja leiad üles klassi sildi järgi (õpetaja hoiab silti käes).

Väga halva ilma korral otsi juhiseid hiljemalt kl 8.30 meie kooli kodulehelt või fb-lehelt.

Parimad eTwinningu projektid taas teada
16.06.2020
Reedel, 12. juunil tähistati veebiüritusel eTwinningu õppeaasta lõppu ning kuulutati välja Eesti parimad eTwinningu projektid 2020. 1. koha sai… Loe edasi
Otsime oma kollektiivi HEV-koordinaatorit