Koroonajuhtum kooli sööklas.

2 to 2

Neljapäeva, 18. veebruari, lõuna ajal andis koolis toitlustust korraldav ettevõtte (P. Dussmann Eesti OÜ) teada, et üks meie maja köögi töötaja on andnud positiivse koroonaproovi. Viimati oli see töötaja tööl selle nädala esmaspäeval. Eneseisolatsiooni jäävad kõik ülejäänud meie maja köögi töölised. Lähikontaktseid õpilaste, õpetajate ja teiste koolitöötajate seas ei ole.

Kool ja toitlustuse korraldaja tagavad laste toitlustamise reedel, 19. veebruaril, ajutise personaliga. Pikapäeva ja pikapäeva söömist reedel ei toimu. Samuti on suletud kooli puhvet.

Võru Kreutzwaldi kool sai eTwinningu Kooli märgise
25.03.2021
Meil on rõõm teatada, et meie kool sai juba teist korda eTwinningu Kooli märgise!  See on suur tunnustus, mis näitab, et õppeasutus on aktiivne… Loe edasi
Fotokonkurss "Minu Kevad"