Koroonajuhtum kooli sööklas.

2 to 2

Neljapäeva, 18. veebruari, lõuna ajal andis koolis toitlustust korraldav ettevõtte (P. Dussmann Eesti OÜ) teada, et üks meie maja köögi töötaja on andnud positiivse koroonaproovi. Viimati oli see töötaja tööl selle nädala esmaspäeval. Eneseisolatsiooni jäävad kõik ülejäänud meie maja köögi töölised. Lähikontaktseid õpilaste, õpetajate ja teiste koolitöötajate seas ei ole.

Kool ja toitlustuse korraldaja tagavad laste toitlustamise reedel, 19. veebruaril, ajutise personaliga. Pikapäeva ja pikapäeva söömist reedel ei toimu. Samuti on suletud kooli puhvet.

Õppetöö korraldus märtsis
25.02.2021
Õppetöö korraldus märtsis Kontaktõppel on 1.-4. klassid ja 5.-8. klassi väikerühmad. 4B (välja arvatud väikerühm) klass tuleb kooli teisipäeval, 2… Loe edasi
Covid-19 juhtum