Info 1.klassi tulevate õpilaste vanematele

avaktus02.09.2019

Hea lapsevanem!

Palun hiljemalt 31.05.2020. a esitada 1. klassi vastuvõtu taotlus Võru Kreutzwaldi Koolile.

Taotluse leiad siit: TAOTLUS (enne täitmist laadi dokument oma töölauale, muidu jäävad sinu andmed teistele nähtavaks).

NB! Kui ei ole võimalik taotlust printida või digiallkirjastada ja saata e-postiga, siis võib taotluse esitada ka käsitsi kirjutatud A4 paberil.

Taotluse esitamiseks valige sobiv:

1. Digiallkirjastatud taotlus palun saata aadressile kool@vkrk.edu.ee.

2. Kui Teil ei ole võimalik digiallkirjastatud taotlust saata, siis palun tuua see kooli peaukse juures asuvasse postkasti.

3. Lisadokumendid (tervisekaart, koolivalmiduse kaart, isikuandmete töötlemise nõusolek, 1 dokumendifoto) saate tuua alates eriolukorra lõppedes ehk alates 18.05.2020 kl 09.00-14.00 (kui eriolukorda ei pikendata) kooli kantseleisse.

Taotluste esitamise viimane tähtaeg on 31.05.2020. Pärast seda komplekteeritakse vabad kohad teiste omavalitsuste lastega laekunud taotluste alusel.

NB! Kindlasti tutvuda ka alljärgnevate dokumentidega:

1.  Võru Kreutzwaldi Kooli isikuandmete töötlemise tingimused - LOE!

2. Isikuandmete töötlemise nõusolek - LOE! (enne täitmist lae dokument oma töölauale).

Rahaolümpiaadi võitis Marta Joonas
03.05.2021
Eesti rahaoskuste 2021. a olümpiaadi võitis Võru Kreutzwaldi Kooli 8. klassi õpilane Marta Joonas. Võitja tegi algusest peale suuri panuseid… Loe edasi
Õpilased osalesid etluskonkursil