Fotokonkurss "Minu Kevad"

fotokonkurss

Hea Kreutzwaldi koolipere!

Käes ta ongi! See kauaoodatud kevad! Tore aeg, mis lausa kutsub õue linnulaulu ja kevadvetevulinat kuulama. Aga ära ole kade! Jaga teistelegi seda ilu ja imestamist, mida oled näinud ja kogenud! On see siis lill või liblikas, konn või karuott-vahet pole. Kõik, mis pakub rõõmu Sulle, pakub rõõmu ka meile! Lase oma loovusel lennata ja pildista põnevaid hetki. Fotosid ootame 06. aprillini.

Ega mets tühi ei ole
12.10.2021
Lasteraamatukogus korraldatud 26. ettelugemispäeval "Ega mets tühi ei ole" osalesid ka meie kooli tublid lugejad. Mirjam Kangru saavutas III koha.
Võru linna aasta õpetaja 2021
07.10.2021
Meie geograafiaõpetaja Kadri Paulus pälvis Võru linna aasta õpetaja 2021 tunnustuse! Palju õnne
Võrumaa Arenduskeskus tunnustas maakonna haridustöötajaid