Edastame linnavalitsuse teate distantsõppe kohta kuni 2.oktoobrini.

VKRK_tagumine

Kuna Võru linnas on tänase päeva jooksul laekunud mitmeid positiivseid koroonateste, otsustas linn koostöös Terviseametiga, et ennetusmeetmena on mõistlik saata homsest, 25. septembrist Võru Kesklinna Kool, Võru Kreutzwaldi Kool ja linna huvikoolid distantsõppele, esialgu kuni 2. oktoobrini. Lasteaiad ja Järve kool jätkavad tavapärast tööd. Oleme otsusest teavitanud ka Väike Werrone Kooli ja Võru Gümnaasiumi, kes kujundavad oma seisukoha lähiajal.

On alust arvata, et võib lisanduda veel haigestunuid. Kuna täielikku kontaktide hulka pole võimalik nii kiiresti välja selgitada, on mõistlik võimalikud nakkusahelad ennetavalt läbi lõigata ning kiirele nakatumiste arvu suurenemisele piir tõmmata.

Rahaolümpiaadi võitis Marta Joonas
03.05.2021
Eesti rahaoskuste 2021. a olümpiaadi võitis Võru Kreutzwaldi Kooli 8. klassi õpilane Marta Joonas. Võitja tegi algusest peale suuri panuseid… Loe edasi
Õpilased osalesid etluskonkursil