Edastame linnavalitsuse teate distantsõppe kohta kuni 2.oktoobrini.

Pikapäevarühma töökorraldus

Kuna Võru linnas on tänase päeva jooksul laekunud mitmeid positiivseid koroonateste, otsustas linn koostöös Terviseametiga, et ennetusmeetmena on mõistlik saata homsest, 25. septembrist Võru Kesklinna Kool, Võru Kreutzwaldi Kool ja linna huvikoolid distantsõppele, esialgu kuni 2. oktoobrini. Lasteaiad ja Järve kool jätkavad tavapärast tööd. Oleme otsusest teavitanud ka Väike Werrone Kooli ja Võru Gümnaasiumi, kes kujundavad oma seisukoha lähiajal.

On alust arvata, et võib lisanduda veel haigestunuid. Kuna täielikku kontaktide hulka pole võimalik nii kiiresti välja selgitada, on mõistlik võimalikud nakkusahelad ennetavalt läbi lõigata ning kiirele nakatumiste arvu suurenemisele piir tõmmata.