Spordipäev

Toimumise aeg
spordipäev

3.-9. klasside valikorienteerumine Kubija suusabaasi juures.

  • Võistkonnas 4 õpilast, poisid ja tüdrukud eraldi (pluss miinus 1, kui õpilaste arv ei jagu neljaga). 

  • Võistkonnale peab panema nime.

  • Võistkonnad moodustatakse klassijuhatajatunnis klassijuhatajate abiga hiljemalt 9.septembriks. 

  • Võistkonnad stardivad 2 minuti tagant.

  • Start ja finiš Kubija suusabaasi juures.  Päev algab 10.00. Kohal olla 10 minutit enne  oma võistkonna stardiaega.

  • Võistkonnal peab olema kaasas vähemalt üks telefon pildistamiseks ja  aja mõõtmiseks  (aku laetud).

  • Riietuda vastavalt ilmale.

 

Stardiprotokoll:

Klass Võistkonna nimi Stardiaeg   Klass Võistkonna nimi Stardiaeg
3a Nelikud 10:00   6a EI 10:00
3a Kanamuna 10:02   6a BANAANID 10:02
3a Pastakäng 10:04   6a KALAPALA 10:04
3a Kotkad 10:06   6a HTMT 10:06
3a Pätukäng 10:08   6a A-RÜHM 10:08
3a Tiigrid 10:10   6b Kiisud 10:10
3b GIRLS 10:12   6b DYZZ NUTS 10:12
3b SININE VÄLK 10:14   6b Nigeeria hülged 10:14
3b LOODUS 10:16   6b Turbo-Lehmad 10:16
3b VÄLGUD 10:18   6b Võru Pokemonid 10:18
3b SPORDIPOISID 10:20   6c Prükkarid 10:20
3b RMRM 10:22   6c Chicken wings 10:22
3c Olümpia 10:24   6c Kivid 10:24
3c Meri 10:26   6c No name 10:26
3c Pärdik 10:28   7a Dream tiim 10:28
3c Välk 10:30   7a Grupp 7av 10:30
3c Kiired ja vihased 10:32   7a TIIM 456 10:32
4a Võistlejad 10:34   7a Kivikeeniused 10:34
4a RER 10:36   7a COOLID 10:36
4a Sportlased 1 10:38   7a Tiim 69 10:38
4a Kastanid 10:40   7b Nike 10:40
4a Mängurid 10:42   7b Aeglased 10:42
4a Kiired ja Vihased 10:44   7b Team Boss 10:44
4b Koolibrid 10:46   7b 7.b tüdrukud 1 10:46
4b Fortnite 10:48   7b 7.b poisid 10:48
4b Ujuvad kalad 10:50   7b 7.b tüdrukud 2 10:50
4b Panda 10:52   7c bmw e30 10:52
4b Iks metsä! 10:54   7c 7.c 10:54
4b Fookus 10:56   7c Aigu om 10:56
4c Kaktused 10:58   7c Jelly 10:58
4c Tähed 11:00   7c EgaMeSiinNaljaEiTulnudTegema 11:00
4c Maailmameistrid 11:02   8b AMK 11:02
4c Kosmonaudid 11:04   8b Krõbekrabi 11:04
4c Maailmameistrid (uuesti) 11:06   8b Spordipäev 11:06
4d Kuldne klann 11:08   8b KMK 11:08
4d Kassid 11:10   8b Pakistan 11:10
4d Kana Simbad 11:12   8b TEAM IGOR 11:12
4d 4d Poisid 11:14   8b NEEKERI 11:14
5a Elektrijänesed 11:16   8c Väärakad 11:16
5a Karvased kalad 11:18   8c ADEELE 11:18
5a Easy clap 11:20   8c NIMETU 11:20
5a Tool 11:22   8c KYS 11:22
5a 5.a tüdrukud 11:24   8c NAZI 11:24
5b Mamblo 11:26   8d Lauavesi 11:26
5b Kustukumm 11:28   8d Jäääd 11:28
5b Kiired ja ilusad 11:30   8d Maakad 11:30
5b FAST AND FURYOS 11:32   8d Club 11:32
5b Turbo tead 11:34   9a MAFFIAKUKET 11:34
5d Gepardid 11:36   9a OK 11:36
5d Tiigrid 11:38   9a AMIGOS 11:38
5d Mesimummud 11:40   9a VIISTOLA 11:40
5d Hundikari 11:42   9a GIRLS 11:42
5d Karvased kassid 11:44   9b Viimased 11:44
8.a Roosa 11:46   9b Konnakulles 11:46
8.a Sinine 11:48   9b Puujalad 11:48
8.a Duo 11:50   9b Niine tee 11:50
8.a RMK 11:52   9b Ohakad 11:52
8.a URR 11:54   9c Marps 11:54
8.a TTRR 11:56   9c Offroad 11:56
        9c Teletupsud 11:58
        9c Kaksikud 12:00