GPS kunst

Toimumise aeg
gps_kunst

Võru Kreutzwaldi Kooli spordi- ja koristuspäev 21. septembril 2022 GPS kunsti teemaks “Raamat-minu sõber”

• 1.-2. klassid matkavad-koristavad klassijuhataja poolt vabalt planeeritud marsruudil. Teekonna pikkuseks orienteeruvalt 1,5 h. Kui keegi soovib, võib kasutada liikumisäppi SPORTSTRACKER või STRAVA oma teekonna salvestamiseks.

• 3.-4. klassid kavandavad klassiõpetaja abiga ühise joonise/teekonna kaardil, ning liiguvad kasutades liikumisäppi klassiga koos. Teekonna pikkuseks orienteeruvalt 1,5 h.

• 5.-9. klassid planeerivad ja kannavad kujundi kaardile kunstiõpetuse tundides. 5.-6. klasside kavandatava joonise ümbermõõt maastikul peab olema 5 km, 7.-9. klassidel 6 km.

Kui planeeritud joonis on linnas liikudes ellu viidud, valib rühm ühe oma joonistest (mis kõige paremini õnnestus) ning jagab selle e-posti teel info@vkrk.edu.ee Kirja teemaks rühma nimi ja klass.

• Maailmakoristus ja gps kunsti loomine on lõimitud, st õpilased tegelevad pisiprügi korjamisega samal ajal, kui liiguvad linnamaastikul oma kavandatud joonist teostades.