Võru linn sulgeb avalikud mängu- ja spordiväljakud

Terviseamet

Võru linn piirab ligipääsu avalikele mängu- ja spordiväljakutele ning -rajatistele, et vähendada nakkusriski avalikus linnaruumis. Väljakud suletakse ajutiselt, tähtajaga kuni 7. aprill. Ainukesena jääb avatuks Kubija rollerirada.

Koroonaviirus levib piisk-õhknakkuse teel ning kandub hõlpsasti edasi pindade kaudu. Mängu- ja spordiväljakuid kasutavad paljud inimesed, kuid nende pindade desinfitseerimine ei ole tulemuslik. Lisaks tekib paratamatult mänguväljakutel otsekontakt laste vahel.

Linnavalitsus mõistab, et lastele tuleb leida tegevus värskes õhus, kuid arvestades, et viimastel päevadel võib mängu- ja spordiväljakutel näha väga palju inimesi, siis on ka nakkusrisk seal suur. Viiruse leviku pidurdamine sõltub meist kõigist ning tänases olukorras on kõige olulisem jääda koju ja hoiduda kokkupuutumisest teiste inimeste ja pindadega, mida palju katsutakse. Maailma kurb kogemus on tõestanud, et selle viiruse vastu aitab ainult karm karantiin.

Palume kõigilt linlastelt mõistvat suhtumist ning hoolime enda ja teiste tervisest! Palume kõigilt asjasse suhtuda täie tõsidusega!

Tublid etlejad
26.10.2020
Võru maakonna 4.klasside lapsed osalesid juba 25. korda ettelugemise võistlusel "MINU VANAISA NÄGI, KUIDAS SÜNDIS MUNAMÄGI", kus selgitati välja noor… Loe edasi
Pikapäevarühma info
Reedel, 16. oktoobril, ei ole pikapäevarühma tunde.
Spike Prime robotite tutvustus ja koolitus
10.10.2020
ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus 2020 sai meie kool 14 LEGO Spike Prime robotit. 8. okt toimunud uusi roboteid tutvustava koolituse viis läbi Rauno… Loe edasi