Võru Kreutzwaldi kool sai eTwinningu Kooli märgise

eTwinning

Meil on rõõm teatada, et meie kool sai juba teist korda eTwinningu Kooli märgise!  See on suur tunnustus, mis näitab, et õppeasutus on aktiivne eTwinningu väärtuste ja pedagoogika edendaja, rahvusvahelise koolidevahelise koostöö tugipunkt oma kohalikus kogukonnas ja eeskuju teistele koolidele. eTwinningu kooli märgiga tunnustab ja hindab eTwinning nii üksiktvinnijate kui ka kogu kooli osalemist, pühendumust ning meeskondlikku koostööd. 
 

eTwinningu Kooli märgisega on auhinnatud need koolid, kes oma igapäevases ja projektõppes käsitlevad neid teemasid:

  • digipädevused:
  • digiturvalisus;
  • innovaatiline ja loominguline lähenemine õppetöös:
  • personali pideva professionaalse arengu edendamine;
  • koostööõppe edendamine töötajate ja õpilastega.
     

eTwinning on koostööprogramm õpetajatele, mis annab suurepärase võimaluse õppida kolleegidelt välismaal kui ka Eestis, jagada omavahel häid kogemusi ning osaleda koos õpilastega koolidevahelistes õpiprojektides, et tuua vaheldust koolitundidesse.

eTwinningu lugu sai alguse 2005. aastal, kui Euroopa Komisjon otsustas toetada Euroopa koolide veebipõhist koostööd. Tänaseks on eTwinning kasvanud Euroopa suurimaks õpetajate kogukonnaks, kaasates üle 580 000 õpetaja pea 40st riigist. Eestis koordineerib eTwinningu tegevust Haridus- ja Noorteamet.

Võru Kreutzwaldi Kool tänab kõiki õpetajaid ja nende õpilasi, kes 2019/2020. õppeaastatel osalesid eTwinningu rahvusvahelistes ja multiprojektides:

Aigi Laine, Aire Perk, Liia Toomas, Maiu Vislapuu, Marju Sarapuu, Ragna Meeliste, Ene Liivamägi, Svetlana Yavnashan, Merit Kund, Sander Breidaks, Leili Sõmer, Marju Purge ja  Ere Tumm.

Meie kooli eTwinningu tegemisi näete siit: eTwinning
eTwinningu märgis: eTwinning School 2021-2022

 


Viimased uudised

Rahvusvaheline virtuaalne projekti üritus Võru Kreutzwaldi Koolis
29.11.2021
Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased ja õpetajad osalevad juba kolmandat aastat rahvusvahelises Erasmus+ KA 229 projektis “MELISSA”, mille põhiteemaks on… Loe edasi
Teadmuspäev
24.11.2021
18.novembril osalesid meie kooli 1.-3. klasside kolm võistkonda maakondlikul virtuaalsel "Teadmuspäeval". Võistkonnad lahendasid iseseisvalt kahe… Loe edasi
Lahke naeratus loeb
23.11.2021
Võru Kreutzwaldi Kooli 1. klasside õpilased said 23. novembril kätte Lions Klubi kingipakid. Lions Klubi kinkis koostöös Suukooli ja Punase Ristiga… Loe edasi