Vibulaskmine koos Kagu Vibuklubiga

4.b_preemia

Esimene koolinädal lõppes 4.b klassile toreda üritusega. Võru Spordikeskuse staadionile oli tulnud lastele vibulaskmist õpetama Kagu Vibuklubi.

Esmalt tutvustati ohutusreegleid, seejärel õpiti tundma vibu laskmiseks vajalikku varustust. Järgnes harjutamine. Harjutamine teeb meistriks! Lõpuks sai selgeks vibu hoidmine ja noolte lennutamine märklauale. Nii võis kokku lugeda mitmeid täpseid tabamusi. Rõõmu ja elevust oli seejuures palju!

Üritus oli 4.b klassile preemiaks eduka osalemise eest möödunud õppeaastal toimunud keskkonnateemalisel konkursil „Ära joo plasti!”, kus meisterdati plastpudelitest skulptuure.

Täname Kagu Vibuklubi põneva päeva eest!

Tublid etlejad
26.10.2020
Võru maakonna 4.klasside lapsed osalesid juba 25. korda ettelugemise võistlusel "MINU VANAISA NÄGI, KUIDAS SÜNDIS MUNAMÄGI", kus selgitati välja noor… Loe edasi
Pikapäevarühma info
Reedel, 16. oktoobril, ei ole pikapäevarühma tunde.
Spike Prime robotite tutvustus ja koolitus
10.10.2020
ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus 2020 sai meie kool 14 LEGO Spike Prime robotit. 8. okt toimunud uusi roboteid tutvustava koolituse viis läbi Rauno… Loe edasi