Tase6

Seoses vajadusega tõkestada COVID-19 viiruse levikut, on ennetava tegevusena Võru Kreutzwaldi Kool ajutiselt distantsõppel 13.-17.märtsini. Täiendavat infot jagatakse õpilastele ja nende vanematele e-kooli, kooli kodulehe ja Facebooki vahendusel hiljemalt teisipäeval (17.märtsil) kella 15ks.

❗️Võru linnas kehtivad piirangud seoses koroonaviiruse leviku ennetamisega!
Täna kogunesid Võru linnavalitsuses lastega tegutsevate asutuste juhid, kus otsustati ühiselt, et Võru linna koolid, lasteaiad, huvikoolid, erahuvikoolid jt avalikku teenust osutavad asutused peatavad ennetava meetmena kuni teisipäeva, 17. märtsi õhtuni statsionaarse õppetegevuse.
Seoses COVID-19 koroonaviiruse tuvastamise ja selle leviku tõkestamisega võttis linnavalitsus konsulteerides Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajaga täna vastu otsuse sulgeda ajutiselt või viia distantsõppele, perioodil 12.03–17.03.2020, järgnevad asutused:
Võru Lasteaed Päkapikk (sulgemine)
Võru Lasteaed Punamütsike (sulgemine)
Võru Lasteaed Okasroosike (sulgemine)
Võru Lasteaed Sõleke (sulgemine)
Võru Kreutzwaldi Kool (distantsõpe)
Võru Kesklinna Kool (distantsõpe)
Võru Täiskasvanute Gümnaasium (distantsõpe)
Võru Gümnaasium (distantsõpe)
Võru Järve Kool (distantsõpe)
Võru Kunstikool (distantsõpe)
Võru Muusikakool (distantsõpe)
Võru Spordikool (distantsõpe)
Võru Spordikeskus (distantsõpe)
Võrumaa Keskraamatukogu (sulgemine)
Võru Kannel (sulgemine)
Võru Pensionäride Päevakeskus (sulgemine)
Võru Noortekeskus (sulgemine)

Võru linnavalitsus on soovitanud toimida solidaarselt ka erakoolidel ja mittetulundusühingutel.

„Otsus sai vastu võetud lähtuvalt asjaolust, et möödunud laupäeval, 7. märtsil toimus Võrumaal erapidu, kus osales ka üks tänaseks tuvastatud väljas poolt Võrumaad pärit, ent sünnipäeval osalenud viirusekandja. Üritusel osales mitmeid piirkonna, sh avaliku sektori asutustega seotud inimesi,“ kommenteeris linnapea Anti Allas. „Otsus sündis üksmeelselt allasutuste juhtidega,“ lisas linnapea.

Jooksvalt täiendav info Võru linna veebilehel: www.voru.ee
Vastavalt Terviseameti soovitusele tuleb kõigil neil, kes saabuvad riskipiirkondadest, jääda kaheks nädalaks koju ning vältida liikumist rahvarohketes kohtades. Haigustunnuste ilmnemisel tuleb telefoni teel konsulteerida oma perearstiga või helistada perearsti nõuandetelefonile 1220.

Parimad eTwinningu projektid taas teada
16.06.2020
Reedel, 12. juunil tähistati veebiüritusel eTwinningu õppeaasta lõppu ning kuulutati välja Eesti parimad eTwinningu projektid 2020. 1. koha sai… Loe edasi
Otsime oma kollektiivi HEV-koordinaatorit