Info 1.klassi tulevate õpilaste vanematele

avaktus02.09.2019

Hea lapsevanem!

Palun hiljemalt 31.05.2020. a esitada 1. klassi vastuvõtu taotlus Võru Kreutzwaldi Koolile.

Taotluse leiad siit: TAOTLUS (enne täitmist laadi dokument oma töölauale, muidu jäävad sinu andmed teistele nähtavaks).

NB! Kui ei ole võimalik taotlust printida või digiallkirjastada ja saata e-postiga, siis võib taotluse esitada ka käsitsi kirjutatud A4 paberil.

Taotluse esitamiseks valige sobiv:

1. Digiallkirjastatud taotlus palun saata aadressile kool@vkrk.edu.ee.

2. Kui Teil ei ole võimalik digiallkirjastatud taotlust saata, siis palun tuua see kooli peaukse juures asuvasse postkasti.

3. Lisadokumendid (tervisekaart, koolivalmiduse kaart, isikuandmete töötlemise nõusolek, 1 dokumendifoto) saate tuua alates eriolukorra lõppedes ehk alates 18.05.2020 kl 09.00-14.00 (kui eriolukorda ei pikendata) kooli kantseleisse.

Taotluste esitamise viimane tähtaeg on 31.05.2020. Pärast seda komplekteeritakse vabad kohad teiste omavalitsuste lastega laekunud taotluste alusel.

NB! Kindlasti tutvuda ka alljärgnevate dokumentidega:

1.  Võru Kreutzwaldi Kooli isikuandmete töötlemise tingimused - LOE!

2. Isikuandmete töötlemise nõusolek - LOE! (enne täitmist lae dokument oma töölauale).

Parimad eTwinningu projektid taas teada
16.06.2020
Reedel, 12. juunil tähistati veebiüritusel eTwinningu õppeaasta lõppu ning kuulutati välja Eesti parimad eTwinningu projektid 2020. 1. koha sai… Loe edasi
Otsime oma kollektiivi HEV-koordinaatorit