Info 1.klassi tulevate õpilaste vanematele

avaktus02.09.2019

Hea lapsevanem!

Palun hiljemalt 31.05.2020. a esitada 1. klassi vastuvõtu taotlus Võru Kreutzwaldi Koolile.

Taotluse leiad siit: TAOTLUS (enne täitmist laadi dokument oma töölauale, muidu jäävad sinu andmed teistele nähtavaks).

NB! Kui ei ole võimalik taotlust printida või digiallkirjastada ja saata e-postiga, siis võib taotluse esitada ka käsitsi kirjutatud A4 paberil.

Taotluse esitamiseks valige sobiv:

1. Digiallkirjastatud taotlus palun saata aadressile kool@vkrk.edu.ee.

2. Kui Teil ei ole võimalik digiallkirjastatud taotlust saata, siis palun tuua see kooli peaukse juures asuvasse postkasti.

3. Lisadokumendid (tervisekaart, koolivalmiduse kaart, isikuandmete töötlemise nõusolek, 1 dokumendifoto) saate tuua alates eriolukorra lõppedes ehk alates 18.05.2020 kl 09.00-14.00 (kui eriolukorda ei pikendata) kooli kantseleisse.

Taotluste esitamise viimane tähtaeg on 31.05.2020. Pärast seda komplekteeritakse vabad kohad teiste omavalitsuste lastega laekunud taotluste alusel.

NB! Kindlasti tutvuda ka alljärgnevate dokumentidega:

1.  Võru Kreutzwaldi Kooli isikuandmete töötlemise tingimused - LOE!

2. Isikuandmete töötlemise nõusolek - LOE! (enne täitmist lae dokument oma töölauale).

Tublid etlejad
26.10.2020
Võru maakonna 4.klasside lapsed osalesid juba 25. korda ettelugemise võistlusel "MINU VANAISA NÄGI, KUIDAS SÜNDIS MUNAMÄGI", kus selgitati välja noor… Loe edasi
Pikapäevarühma info
Reedel, 16. oktoobril, ei ole pikapäevarühma tunde.
Spike Prime robotite tutvustus ja koolitus
10.10.2020
ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus 2020 sai meie kool 14 LEGO Spike Prime robotit. 8. okt toimunud uusi roboteid tutvustava koolituse viis läbi Rauno… Loe edasi