Edastame linnavalitsuse teate distantsõppe kohta kuni 2.oktoobrini.

VKRK_tagumine

Kuna Võru linnas on tänase päeva jooksul laekunud mitmeid positiivseid koroonateste, otsustas linn koostöös Terviseametiga, et ennetusmeetmena on mõistlik saata homsest, 25. septembrist Võru Kesklinna Kool, Võru Kreutzwaldi Kool ja linna huvikoolid distantsõppele, esialgu kuni 2. oktoobrini. Lasteaiad ja Järve kool jätkavad tavapärast tööd. Oleme otsusest teavitanud ka Väike Werrone Kooli ja Võru Gümnaasiumi, kes kujundavad oma seisukoha lähiajal.

On alust arvata, et võib lisanduda veel haigestunuid. Kuna täielikku kontaktide hulka pole võimalik nii kiiresti välja selgitada, on mõistlik võimalikud nakkusahelad ennetavalt läbi lõigata ning kiirele nakatumiste arvu suurenemisele piir tõmmata.

Tublid etlejad
26.10.2020
Võru maakonna 4.klasside lapsed osalesid juba 25. korda ettelugemise võistlusel "MINU VANAISA NÄGI, KUIDAS SÜNDIS MUNAMÄGI", kus selgitati välja noor… Loe edasi
Pikapäevarühma info
Reedel, 16. oktoobril, ei ole pikapäevarühma tunde.
Spike Prime robotite tutvustus ja koolitus
10.10.2020
ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus 2020 sai meie kool 14 LEGO Spike Prime robotit. 8. okt toimunud uusi roboteid tutvustava koolituse viis läbi Rauno… Loe edasi