Aprillikuus toimusid maakondlikud ja üleriigilised etlusvõistlused

01.01.18

XXXI vendade Liivide ja liiviliku loomingu etlusvõistluse maakonnavoorul saavutas I koha Lisete Ilves 2.b klassist.

Ta esindas Võrumaad üleriigilisel etlusvõistlusel Alatskivil, kus pälvis Liivi Muuseumi preemia luuletuse ja proosapala esitamise eest.

Ellen Niiduga Midrimaal” etlusvõistluse maakonnavoorul saavutasid laureaaditiitli Kärt-Getter Rest 2.b klassist ja Annabel Allas 6.b klassist.

Nad esindasid Võrumaad Tapa Gümnaasiumis toimunud üleriigilisel etlusvõistlusel “ Ellen Niiduga Midrimaal”.

Võru Kreutzwaldi Kooli 5. lennu viimane koolikell
27.05.2020
Ka sisaliku tee kivil jätab jälje, kuigi me seda ei näe. Iga mõte, mis tuleb ja läheb, jääb kuhugi alles. See, mis sa naeratades kinkisid, võib… Loe edasi
Võru Kreutzwaldi Kooli 5. lennu lõpuaktused 2020 aastal