Võru Kreutzwaldi Koolis jätkub õppetöö distantsõppe vormis kuni 22. maini

Terviseamet
Sildid

Võru Kreutzwaldi Koolis jätkub õppetöö distantsõppe vormis kuni 22. maini

Pärast seda saavad õpetajad tegeleda rohkem lastega, kellel on võlgnevusi või kellele pole distantsõpe sobinud. Vajadusel saab sel perioodil väikestes gruppides või individuaalselt õppida ka koolimajas. Õpilased, kes on õppekava läbinud, saavad sel perioodil kordamis- ja loovülesandeid. Õppeaasta lõpeb Võru Kreutzwaldi Koolis 5. juunil.

8. ja 9. klassi õpilased, kel on loovtööd veel esitamata, saavad seda teha 31. maini.

9. klassi õpilaste loovtööd loetakse arvestatuks nende esitamisega, eraldi kaitsmist neile ei tule.

8. klassi õpilaste loovtööd kaitstakse uue õppeaasta sügisel.

9. klasside lõpetamine toimub 17. juunil. Kui olud lubavad, toimuvad aktused klasside kaupa vabas õhus. Lõpupäeva ürituse toimumise viis ja vorm otsustatakse juuni esimese nädala jooksul lähtuvalt sel hetkel kehtivatest piirangutest.