SPORDIVÕISTLUSTE TULEMUSED 2021/2022

nr Võistluse nimi Ala/vanuseklass Koht Osaleja nimi Klass
           
1 Võru maakonna koolinoorte valikorienteerumise MV-d PB I Karl-Markus Janno 7b
    TB II Marta Joonas 9b
    TC I Eva Piirisild 6b
    TD paar II Emiilia Räim/ Emma Sikk 4c
    TD paar III Kristelle Annemarri Lauri/ Lauree Mark 4c
2 Võru maakonna koolinoorte murdmajooksu meistrivõistlused TD 500m I Sara Väljan 5c
    PD 500m I Kert Hüvato 5b
    TC 500m I Nora-Loreen Ossip 7c
    TC 500m III Hanna-Gret Udumäe 6d
    PC 500m III Robert Luik 7b
    PC 1000m II Georg Vislapuu 7b
    TB 1000m I Mia Mai Huik 9c
    TB 1000m II Elizabeth Ivask 9b
    PA 1000m I Matteo Marcus Meitern 9c
    PB 2000m I Toni Andree Saarepuu 9a
    PB 2000m II Gregor Narusk 9b
    PA 3000m I Lars Piirmann 9a
3 Võrumaa koolinoorte segavõrkpalli karikavõistlused 6.-9. klass II Kairi Kauts 9c
      II Mia Emma Hoole 8c
      II Marlee Mark 8b
      II Marleen Ojasoo 6b
      II Kairon Eomois 8c
      II Regan Rohumets 7b
      II Robert Luik 7b
      II Heigon Eomois 6a
4 Võrumaa koolinoorte rahvastepalli meistrivõistlused 4.-5. klass P I Kert Hüvato 5b
      I Johan Martti jeedas 5a
      I Hardi Thal 5a
      I Ron Johan Koort 5a
      I Harri Aldošin 5c
      I Evert Ojaots 5d
      I Eerik Vahtra 4c
      I Ruto Rannamägi 4a
      I Keron Männiste 4b
5 Võrumaa koolinoorte saalijalgpalli meistrivõistlused 6.-9. klass P III Karl Rehe 9b
      III Tony-Trevor Tuul 9a
      III Rico-Raien Ilves 9c
      III Rasmus Pajusaar 9d
      III Devin Šaduro 8b
      III Markus Saia 8b
      III Roland Uibokand 7a
      III Regan Rohumets 7b
      III Georg Vislapuu 7b
6 Võrumaa koolinoorte saalihoki meistrivõistlused 6.-9. klass III Elizabeth Ivask 9b
      III Marleen Luik 9d
      III Mairit Laanesaar 9a
      III Anna-Maria Säre 8c
      III Emily Luiksaar 8a
      III Angelica Raudsepp 8a
      III Marta Parv 8a
      III Sara Väljan 5c
7 Võrumaa koolinoorte murdmaasuusatamise meistrivõistlused TD 1km II Emilia Räim 4c
    TD 1km H I Emily Ethel Meldre 5b
    TC 2km III Nora-Loreen Ossip 7c
    PD 2km I Eerik Vahtra 4c
    PD 2km III Karl-Alexander Perv 3b
    TB 3km I Regina Parv 8a
    TB 3km II Mia Mai Huik 9c
    TB 3 km III Keiti Püvi 8c
    TB 3km H I Marta Joonas 9b
    PB 4km I Toni Andree Saarepuu 9a
    PB 4km III Hannes Vislapuu 8b
    PA 4km I Lars Piirmann 9a