SPORDIVÕISTLUSTE TULEMUSED 2020/2021

 

nr Võistluse nimi Ala/vanuseklass Koht Osaleja nimi Klass Juhendaja
1 Võrumaa koolinoorte sügisene murdmaajooks TD500 I Sara Väljan 4c Kristi Kuus
    PD500 I Krismar Koor 5a Mario Oha
    PD500 II Kert Hüvato 4b Kaidur Kukk
    TC500 II Regina Parv 7a Kristi Kuus
    TC500 III Nora-Loreen Ossip 6c Kristi Kuus
    PC500 II Robert Luik 6b Mario Oha
    TB500 I Miia Tillmann 8b Merje Meemann
    TC1000 II Anna-Maria Säre 7c Merje Meemann
    TB1000 II Mia-Mai Huik 8c Anu Maask
    TB1000 III Elizabeth Ivask 8b Merje Meemann
    PB1000 I Matteo Marcus Meitern 8c Kaidur Kukk
    PA1000 I Kert Sander Eerik 9b Mario Oha
    PB2000 I Lars Piirmann 8a Kaidur Kukk
    PB2000 II Toni Andree Saarepuu 8a Kaidur Kukk
2 Võrumaa koolinoorte KV segavõrkpallis 6-9 klass II Hanna Provotorov 9a Anu Maask
        Kairi Kauts 8c Anu Maask
        Liisa Viilukas 8c Anu Maask
        Rico Rästa 9a Mario Oha
        Ruuben Rannamägi 8b Kaidur Kukk
        Rogert Hollo 9a Mario Oha
        Liisbeth Laiv 9b Anu Maask
      III Liisa Provotorov 9a Anu Maask
        Lisete Stalkov 8a Anu Maask
        Mia Emma Hoole 7c Merje Meemann
        Robert Luik 6b Mario Oha
        Regan Rohumets 6b Mario Oha
        Kairon Eomois 7c Mario Oha
3 Võrumaa koolinoorte MV rahvastepallis 4-5 klass poisid I Heigon Eomois 5a Mario Oha
        Krismar Koor 5a Mario Oha
        Kert Hüvato 4b Kaidur Kukk
        Armin Raag 5c Kaidur Kukk
        Maron Männiste 5d Kaidur Kukk
        Johan Martti Jeedas 4a Mario Oha
        Harri Aldošin 4c Mario Oha
        Jonatan Kirschbaum 5b Mario Oha
             
    4-5 klass tüdrukud I Karoliine Lakur 4a Kristi Kuus
        Sara Väljan 4c Kristi Kuus
        Delisa Tähe 4a Kristi Kuus
        Melissa Mandli 5b Anu Maask
        Janelle- Marleen Taru 5b Anu Maask
        Helena Kender 5b Anu Maask
        Marleen Ojasoo 5b Anu Maask
        Kristel Tuvikene 5b Anu Maask
             
4 Võru Maakonna koolinoorte MV orienteerumises TB II Marta Joonas 8b Merje Meemann
             
5 Võru Maakonna koolinoorte MV murdmaasuusatamises TD 1km I Karoliine Lauri 5b Anu Maask
    TD 1km II Marleen Ojasoo 5b Anu Maask
    PD 2 km I Eerik Vahtra 3c Merje Meemann
    TC 2km II Nora-Loreen Ossip 6c Kristi Kuus
    TC 2km III Keiti Püvi 7c Merje Meemann
    PC 3km III Hannes Vislapuu 7b Kaidur Kukk
    TB 3km II Mia Mai Huik 8c Anu Maask
    PB 5km I Lars Piirmann 8a Kaidur Kukk
    PB 5km III Gregor Narusk 8b Kaidur Kukk
             
6 Tähelepanu Start 1.etapp 2.-5- klassid I Loreen Shisell Ränkel 2c Kristi Kuus
        Elissa Salumäe 2c Kristi Kuus
        Annabel Rõngas 2b Kristi Kuus
        Jakob Otto Jeedas 2c Kristi Kuus
        Karl-Aleksander Perv 2b Kristi Kuus
        Henri Kender 2c Kristi Kuus
        Eliis Erik 3a Kristi Kuus
        Kristelle Annemarri Lauri 3c Merje Meemann
        Lauree Mark 3c Merje Meemann
        Kermo Tiido 3a Kristi Kuus
        Erik Vahtra 3c Merje Meemann
        Keron Männiste 3c Merje Meemann
        Saskia Kund 4a Kristi Kuus
        Sara Väljan 4c Kristi Kuus
        Lisette Ilves 4b Merje Meemann
        Daniil Stanitšenko 4d Kaidur Kukk
        Harri Aldošin 4c Mario Oha
        Kert Hüvato 4b Kaidur Kukk
        Karoliine Lauri 5b Anu Maask
        Hanna-Gret Udumäe 5d Merje Meemann
        Helena Kender 5b Anu Maask
        Romario Kallas 5a Kaidur Kukk
        Heigon Eomois 5a Kaidur Kukk
        Krismar Koor 5a Kaidur Kukk
             
7 Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 6.-9-klasside tüdrukud I Methe Merimets 9a Anu Maask
        Milana Avdashova 9a Anu Maask
        Regina Kapp 9a Anu Maask
        Helena Ploom 9b Anu Maask
        Aleksandra Karpuhhin 9b Anu Maask
        Mairit Laanesaar 8a Anu Maask
        Karmen Kender 8d Merje Meemann
        Kaija- Liisa Kuklane 7b Kristi Kuus
        Keiti Püvi 7c Merje Meemann