Võru Kreutzwaldi Koolis pandi punkt lauatenniseturniirile

Lauatenniseturniir

16. mail lõppes Võru Kreutzwaldi Koolis ülekooliline lauatenniseturniir, mis sai teoks tänu aktiivsetele õpilastele, Võru Linnavalitsuse ning SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi toetusele.

2016. aastal muretses kool endale linnavalitsuselt saadud vahenditest kolm lauatenniselauda, reketeid ja palle eesmärgiga võimaldada õpilastel sisustada oma vahetunnid aktiivse tegevusega.

Tänaseks on saanud lauatennisest üks populaarsemaid vaba aja sisustamise viise. Igal vahetunnil on lauad hõivatud, käib tõsine võistlemine.

Ülekoolilise lauatenniseturniiri korraldamise idee said õpilased Võru linnapealt, kui nad külastasid karjääripäeva raames Võru Linnavalitsust. Meie koolist haaras mõttesabast kõige kiiremini kinni 9. a õpilane Emil Aništšenko.

Ettevõtlik Emil korraldas lauatenniseturniiri meie koolis kolmele erinevale vanusegrupile: 4.–5. klassidele, 6. klassidele ja 9. klassidele. Kokku võttis turniirist osa 22 õpilast.

16. mail toimus turniiri lõpetamine ja autasustamine. Enne autasustamist sai iga huviline, kes osales turniiril, mängida lauatennist Võru linnapea Anti Allasega ja koolidirektor Kaider Vardjaga.

Kui mängud mängitud, jagati igale osavõtjale šokolaadi ning autasustati paremaid. Auhinnad, mis olid soetatud linnavalitsuse toel, andis kätte linnapea Anti Allas.

Artikkel on avaldatud ka Võrumaa Teatajas (23.05.2017).

Võru Kreutzwaldi Kooli sünnipäev
11.01.2019
Täna 11. jaanuaril pidasid Võru Kreutzwaldi Kooli töötajad ja õpilased kooli neljandat sünnipäeva.  Fotod: siin
Kuperjanovi JVP joonistusvõistluse tulemused