Võru Kreutzwaldi Kooli rajakaamera

Rajakaamera

Autor: Helen Arusoo

Võru Kreutzwaldi Kool otsustas aasta looma kodulehe meeskonna abiga paigutada endale samuti rajakaamera, et metskitse ja ka teiste loomade tegutsemisel silma peal hoida. Rajakaamera esimeseks peremeheks saab 8. klassi õpilane Teele Ann, kelle kodu asub seitsme kilomeetri kaugusel Võru kesklinnast ning kelle hoovi taha kaamera on peidetud. Teele on oma koduses õunaaias Verijärve külas tihti kitsi näinud ja selles veendusime isegi   kaamera paigutamise päeval jooksid kaks sokku üksteist taga ajades kaameraga pusijatest mööda, neist mängutuhinas välja tegemata. “Olen oma õunaaias korraga isegi 7-8 kitse näinud,” räägib Teele. “Rasketel talvedel oli neid vähem.” . Esimese ülesandena kirjutab Teele kooli kohustusliku loovtöö rajakaamera ja kitsede teemal.

Hoiame pöialt, et varsti hakkab ka aasta looma koduleht vahendama toredaid pilte Võrumaa kaamerast.

Tekst leitav: http://www.looduskalender.ee/n/node/1134

Õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus"
06.12.2018
1. detsembril toimus Värskas V rahvusvaheline õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus". Tegu on konkurss- laadaga. Võru Kreutzwaldi Kooli minifirma… Loe edasi