Võru Kreutzwaldi Kooli õpilasfirma Raks osales Võrumaa meenekonkursil

Raks

Võrumaa arenduskeskuse välja kuulutatud Võru maakonna meenekonkursil saavutas õpilasfirma Raks eripreemia. Konkursil osaleti puuvurriga. Vurr on valmis meisterdatud Haanja looduspargist pärit pihlakapuust, mis oli 2017. aastal tormi käes murdunud. Õpilasfirma liikmete sõnul sümboliseerib vurritamine järjepidevat ja igavest liikumist.

Tulevikus on ettevõtlikel poistel plaanis tootma hakata võtmehoidjad, mida hakatakse valmistama puidujäägist, mis jääb vurritegemisest üle.

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018
Võru Linnavalitsus ja Võru Kreutzwaldi Kool kuulutavad välja avaliku konkursi järgmise töökoha täitmiseks:  infotehnoloogia spetsialist (Võru… Loe edasi
Edu ja Tegu konkurss