Võru Kreutzwaldi Kooli õpilasfirma Raks osales Võrumaa meenekonkursil

Raks

Võrumaa arenduskeskuse välja kuulutatud Võru maakonna meenekonkursil saavutas õpilasfirma Raks eripreemia. Konkursil osaleti puuvurriga. Vurr on valmis meisterdatud Haanja looduspargist pärit pihlakapuust, mis oli 2017. aastal tormi käes murdunud. Õpilasfirma liikmete sõnul sümboliseerib vurritamine järjepidevat ja igavest liikumist.

Tulevikus on ettevõtlikel poistel plaanis tootma hakata võtmehoidjad, mida hakatakse valmistama puidujäägist, mis jääb vurritegemisest üle.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi