Võru Kreutzwaldi Kooli õpilasfirma Raks osales Võrumaa meenekonkursil

Raks

Võrumaa arenduskeskuse välja kuulutatud Võru maakonna meenekonkursil saavutas õpilasfirma Raks eripreemia. Konkursil osaleti puuvurriga. Vurr on valmis meisterdatud Haanja looduspargist pärit pihlakapuust, mis oli 2017. aastal tormi käes murdunud. Õpilasfirma liikmete sõnul sümboliseerib vurritamine järjepidevat ja igavest liikumist.

Tulevikus on ettevõtlikel poistel plaanis tootma hakata võtmehoidjad, mida hakatakse valmistama puidujäägist, mis jääb vurritegemisest üle.

Käsipallivõistkond saavutas hinnalise teise koha
13.06.2018
9.-11. juunil toimus Tallinnas Kuristiku Gümnaasiumi spordihoones ja välisväljakutel Tallinn Handball Cup, mis tõi kokku 2000 noort käsipallurit… Loe edasi
Jõhvikad ja tahvelarvutid