Võru Kreutzwaldi Kooli õpilasfirma Raks osales Võrumaa meenekonkursil

Raks

Võrumaa arenduskeskuse välja kuulutatud Võru maakonna meenekonkursil saavutas õpilasfirma Raks eripreemia. Konkursil osaleti puuvurriga. Vurr on valmis meisterdatud Haanja looduspargist pärit pihlakapuust, mis oli 2017. aastal tormi käes murdunud. Õpilasfirma liikmete sõnul sümboliseerib vurritamine järjepidevat ja igavest liikumist.

Tulevikus on ettevõtlikel poistel plaanis tootma hakata võtmehoidjad, mida hakatakse valmistama puidujäägist, mis jääb vurritegemisest üle.

Õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus"
06.12.2018
1. detsembril toimus Värskas V rahvusvaheline õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus". Tegu on konkurss- laadaga. Võru Kreutzwaldi Kooli minifirma… Loe edasi
Kooditund