Võru Kreutzwaldi Kooli looduskaamera jäädvustas fotole ilusa soku

Sokk

Võru Kreutzwaldi Kool otsustas aasta looma kodulehe meeskonna abiga paigutada endale samuti rajakaamera, et metskitse ja ka teiste loomade tegutsemisel silma peal hoida. Rajakaamera esimeseks peremeheks sai 8. klassi õpilane Teele Ann, kelle kodu asub seitsme kilomeetri kaugusel Võru kesklinnast ning kelle hoovi taha kaamera on peidetud.

8. aprillil on jäänud Võru Kreutzwaldi Kooli looduskaamera ette ilus sokk.

Helkuriaeg kestab
13.02.2019
Veebruaris ja märtsis seisab  helkuripuu taas kooli fuajees, et tuletada õpilastele ja õpetajatele jätkuvalt meelde helkuri kandmist pimedal ajal. … Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaardid
12.02.2019
16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile "Pühad metsas" saadeti 3487 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi… Loe edasi
Robotimängu võitis Võru Kreutzwaldi Kool
04.02.2019
2. veebruaril toimus Parksepa Keskkoolis FLL Kagu-Eesti eelvoor. Robotimängu võistluse võitis Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond.