Võru Kreutzwaldi Kooli looduskaamera jäädvustas fotole ilusa soku

Sokk

Võru Kreutzwaldi Kool otsustas aasta looma kodulehe meeskonna abiga paigutada endale samuti rajakaamera, et metskitse ja ka teiste loomade tegutsemisel silma peal hoida. Rajakaamera esimeseks peremeheks sai 8. klassi õpilane Teele Ann, kelle kodu asub seitsme kilomeetri kaugusel Võru kesklinnast ning kelle hoovi taha kaamera on peidetud.

8. aprillil on jäänud Võru Kreutzwaldi Kooli looduskaamera ette ilus sokk.

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi