Võru Kreutzwaldi Kooli 7. b klassi trupp pälvis laureaaditiitli

Tuulelapsed

18. ja 19. jaanuaril toimus Jõgeval Betti Alverile pühendatud luulepäevad „Tuulelapsed“ 2019.
14. luulepäevadele olid oodatud 1.–9. klassi õpilased. Selle aastal teemaks oli „See maailm on mulle kingiks antud“. Etendus tuli lavale seada Kersti Merilaasi ja/või Kalju Kanguri luuletekstidest. Jõgeva Kultuurikeskusse oli üle Eesti kogunenud ligi 370 põhikooliealist luulesõpra. Kahe päeva jooksul vaadati ära 23 lavastust, mida hindas nõukoda. Laureaaditiitleid anti välja seitse.

Võru Kreutzwaldi Kooli 7.b klass tuli lavale Kalju Kanguri luule põhjal tehtud kavaga „Legend lõppematust teest“. Meie kooli edukaid esinejaid juhendas Kaider Vardja, luulekava aitas kokku seada Raili Leesalu. Muusika, lavakujunduse, liikumise seadsid Erja Arop, Aire Perk, Andre Laine, Sander Breidaks ja Ragna Meeliste.

Laureaaditiitli pälvisid 7.b klassi õpilased: Kert Sander-Eerik, Simon Hallimäe, Rovan Henning, Emilia Juss, Laura Emilia Jõgi, Joel Kaarel Kant, Aleksandra Karpuhhin, Jaana Koppel, Liisbeth Laiv, Emma Luht, Jane Mustrik, Rasmus Heyoan Mölder, Oskar Olesk, Nora Peri, Helena Ploom, Aleksander Puolakainen, Rolando Põld, Andreas Vanatalo, Henri Vink, Reio Vissel

Veel saab lugeda: Postimees ja Tähetund

Reio Vissel pälvis Eesti Keele Instituudi eripreemia ja tänukirja
18.04.2019