NK/KT

Vastlapäeva varahommikul tõusid Pika Hermanni torni lippu heiskama noored Võrumaalt: Jaanika Lang Kodutütarde Võrumaa ringkonnast ning Hanno-Laur Kunnus Noorte Kotkaste Võrumaa malevast

Jaanika elab Kose alevikus, Võrumaal. Hetkel õpib Tartu Kutsehariduskeskuses automaalriks. Kodutütar alates 14.03.2013

Jaanika on kohusetundlik, usaldusväärne ja tegutsemishimuline noor. 2017 aastal on Jaanika panustanud organisatsiooni erinevate ülesannete täitmisel – osalenud laagrites, rännakutel, kohtunikuna võistlustel, tegevusjuhina laagrites, Võrumaa kodutütarde esindajana vabariiklikul võistlusmatkal “ Ernake“ ja kuulunud Võrumaa esindusvõistkonda Rootsi Kuningriigis võistlustel.

Jaanika rahulikkus, kindlameelsus ja oskus erineva vanuseastmega lapsi koostööd tegema panna on imetlusväärne.
Jaanika ei oska öelda „ ei“ – vaid leiab aega ja tahtmist organisatsiooni töös kaasa lüüa otsides ise aktiivselt infot meie tegemiste kohta.
Jaanika deviis on: iga kogemus, mis organisatsioonist saad, on oluline.

Hanno-Laur on Noorte Kotkaste organisatsiooni liige alates 15.03.2012.

Hanno-Laur on Kreutzwaldi rühma üks kõige aktiivsemaid liikmeid. Ta on väga heade teadmiste ja oskustega noor, keda saab teistele liikmetele eeskujuks tuua. Hanno on väga hea ja usaldusväärne abiline, kes on võimalusel alati valmis rühma kaaslasi kui ka rühmapealikku aitama. Organisatsioonis on tema trumpaladeks orienteerumine ja kõik, mis on seotud loodusega. Parim putukakollektsioon on Võrumaal ja ehk ka kogu Eesti noorte seas just Hanno-Lauril. Möödunud aastal valiti Hanno - Laur Võrumaa Aasta Noorkotkaks. Hanno-Lauri on tunnustatud 2016.a. NK Võrumaa maleva tänukirjaga ja 2015.a. noorhauka hoolsuspaelaga.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi