Vabariiklikul ajalooalaste tööde võistlusel olid edukad meie kooli 8.a klassi tütarlapsed.

Ülle Tamm

Beti Laasi töö "Eesti keele õppimisest Võru ja Narva kooli 8. klassis" sai 4. koha, Ester Liira uurimus "Rammuka küla ajalugu ja tänapäev" 6. koha. Mõlemaid õpilasi juhendas õpetaja Ülle Tamm (fotol).

Ann Kuke ja Gerda  Aire Jahu töö sai raamatupreemia (juhendaja õpetaja Katre Rünk).

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi