Uku Konsap osales vabariiklikul geograafiaolümpiaadil

UkuK

Uku Konsap osales 11.-12. mail Põlvas toimunud vabariiklikul geograafiaolümpiaadil. Uku saavutas olümpiaadil I järgu ning sõidab nüüd 26.-29. juunil Valmiera Baltimaade geograafiaolümpiaadile. Baltimaade geograafiaolümpiaadil osalevad õpilased Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Valgevenemaalt ja Poolast.

Helkuriaeg kestab
13.02.2019
Veebruaris ja märtsis seisab  helkuripuu taas kooli fuajees, et tuletada õpilastele ja õpetajatele jätkuvalt meelde helkuri kandmist pimedal ajal. … Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaardid
12.02.2019
16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile "Pühad metsas" saadeti 3487 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi… Loe edasi
Robotimängu võitis Võru Kreutzwaldi Kool
04.02.2019
2. veebruaril toimus Parksepa Keskkoolis FLL Kagu-Eesti eelvoor. Robotimängu võistluse võitis Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond.