Spordipäeva tulemused

päev
Klass Võistkonna nimi Võistkonna liikmed  lõppaeg punkte
4.a Rohelised koerad Mia-Lisete Erik, Merili Härma, Karola Talo, Kertu-Elisabeth Saar 01:12:55 8
4.a Häkkerid Markus Põldsaar, Ralf Veri, Tanel Reiljan, Mattias Kelp 0:59:38 6
4.a Schranhi girl Mia Kleinson, Laura Viilukas, Lisanna Henning, Rebeca Oja 1:01:04 6
4.a Koolihullud Romario Kallas, Joonas Koreinik, Roberto-Carlos Silber, Robin Vasiljev 0:58:50 8
4.a Kendama Siim-Joonas Raudkivi, Krismar Koor, Kris Kibena 1:19:31 6
4.b Banaanid Este-Moona Eliste, Elis Linnasaar, Lona -Marie Kalk, Emma Reemann,  Melissa Mandli 1:17:50 7
4.b Sportlaste nelinurk Johannes Kaspar Kant, Ralf Rebane, Markus Pungar, Joonatan Kirschbaum 1:16:07 6
4.b Viis punkti Marleen Ojasoo, Kristel Tuvikene, Edlis Muts, Karoliine Lauri, Janelle-Marleen Taru 1:03:05 9
4.b Kiired ja vihased Felicia Viitkin, Kaisa Olesk, Helena Kender, Eva Piirisild, Laura Pärnasalu 0:38:59 10
4.b  Parkuurijad Norbert Tambets, Genert Saua, Helir Hoop, Johannes Sten Plaado 1:09:11 8
4.c "Orkaan" Armin Raag, Robin Laine, Sergo Rahu Soomets, Remi Tapper Soomets 1:00:21 5
4.c "Põhjanael" Kaspar Pavlov, Mairold Mäeuibo, Mirko Must, Rasmus Liiskmann 1:03:30 7
4.c "Tammetõrud" Mia Liblik, Mia - Lee Tiidu, Triinu - Laura Org, Käroli Kaljuvee 0:45:52 4
4.c "Pikk jutt" Neleriin Needo, Janely Sõmer, Kaisa Luik, Kädi-Lisett Henning 0:49:36 7
4.c "Valus varvas" Virgo Lapp, Kristen Vill, Renno Pulk, Henry Meltsov 0:58:49 5
4.d Magusad trüflid Anna-Marta Müürsepp, Mirtel Mõttus, Mirtel Marie Makke, Hanna-Gret Udumäe, Emma Semjonov 0:58:28 5
4.d Old squad Anri Neeve, Martin Muld, Maron Männiste, Marten Kokvel 1:13:38 7
4.d Kiired semud Kennet Rosenberg, Marten Koort, Sten Trommel 0:55:38 2
4.d Viis päikesekiirt Arabella Velga, Eliisabet Mihailenko, Kristi Nahksepp, Gerda Poderat, Regina Aare 1:13:38 6
4.d Naljakad apelsinid Roger Kranich, Mikk Hain, Marten Pungits, Henri Jõgeda 1:09:24 7
         
      lõppaeg punkte
5.a Banana Karmel Liivat, Sandra-Liis Sults, Lisandra Kikas, Annabel Ott 1:11:38 6
5.a Ocean eyes Laura Meho, Laura Tiks, Brita Simona Jõgi, Maribel Toht 1:38:25 8
5.a Kanade grupp Loora-Lee Mürk, Lisete Kottisse, Janete Kottisse, Norelle Noortauts, Hanna Hiielo 1:07:49 8
5.a Pommitajad Marten Elstein, Ron Lucas Potter, Kristjan Hõrak, Henry Lindpere 1:11:58 10
5.a Spordivennad Taavi Liivaoja, Mihkel Pintmann, Daniel Velga, Alfred Märdimäe 0:58:02 7
5.b Lahedad Isabel Sillaste, Loreen Kääpakaust, Mia-Maria Palm, Maria Jürisaar 1:06:53 9
5.b Maverix Kaspar Puolakainen, Kristofer Selgis, Roland Nool 1:06:14 9
5.b NIMI Ketter Raudnõmm, Karola Aasa, Marii Koppel, Anita-Grace Pedask, Nelli-Ly Bušujev 1:11:19 10
5.b Teletupsud  Robert Luik, Laur Allas, Priit Piirisild, Kenor Vislapuu, Stefan-Robin Kivioja 1:16:31 7
5.b Lambapasta Regan Rohumets, Georg Vislapuu, Rico Klaanberg, Karl-Markus Janno, Robert Maximilian Toomsalu 0:32:47 10
5.c Hessi gang Henri Undrits, Silari Laas, Roland Uibokand, Mihkel Mets 0:52:39 2
5.c Tegus Timmu Kadi Goos, Kätlin Kesa, Emma Pauline Sissas, Heliine Uring, Nora- Loreen Ossip 1:00:06 9
5.c Suitsupääsuke Hando Kolga, Tim Külla, Mattias Õun, Taavi Reiljan, Kevin Kõivumägi 1:10:53 8
5.c Puma Berta Reilson,  Kelli- Kristel Lepp, Marta Miia Saarepuu, Angelika Jürisson 0:52:30 3
         
      lõppaeg punkte
6.a ASTMAA ALLAR MERIMETS, KERMO ORUSALU, ANDRI HARAK, RIKO MÄEUIBO, KEVIN PEDRAS 0:57:32 9
6.a EGOD MIA SIKKA, ANGELICA RAUDSEPP, REGINA PARV, CLAUDIA MOKRIK, SANDRA MÄGI 0:53:53 8
6.a KEAKH KAIRIN ILVES, EMILY LUIKSAAR, ANGELA PARV, KAROLA PARV, HANNA-LIISA NAHKSEPP 1:06:34 7
6.a PUU KAREL KASE, UKU UDRAS, MARTIN ROOTS, MARTEN KOOP, MARTEN MÕTTUS, RAIN NELK 0:48:24 10
6.a  Muhvinid Adrian Jürgenstein, Espin Avasoo 0:33:18 1
6.b MIKCEY Teele Pärnasalu, Lisette Teppo, Laura Lisanne Paju, Hanna-Marie Laul 1:16:34 8
6.b EESTI Hendrik Urbanik, Karl Mokrik, Egert Mattias Eiche 0:54:26 2
6.b KÄRBSELAPATS Hannes Vislapuu, Markus Saia, Marten Morris Klaus, Renee Veisveer 0:45:00 10
6.b PLIXID Elisabeth Kiitsak, Lenna Puusepp, Mariette Viiksaar, Kaija-Liisa Kuklane 0:55:02 10
6.b VÕRUKAD Aisha Khalil, Karolin Keem, Marlee Mark, Marleen Prants 1:12:14 9
6.b  KELL Uko Thor Kund, Devin Šaduro, Robin Udodov 1:10:44 6
6.c KASELEHT Karl Marcus Vallask, Matthias Saarepuu, Jürgen Villakov, Ravel Lepp 1:02:03 10
6.c KOLLASED Keiti Püvi, Angelika Vessin, Mia Emma Hoole, Mia-Marella Õkva, Gerda Kirillova 0:43:20 10
6.c MIKI Laura Ilves, Eerika Kapp, Eveliina Keskküla, Anne Maria Eskla 1:02:41 6
6.c  POMMIONU Reigo Treier, Reiko Press, Hannes Jürgenson, Perton Pill 1:01:56 7
6.c  SPORTLASED KUUS  Saara Mai Leino, Rihanna Pokker, Hanna Marie Laats, Anna-Maria Säre 0:54:40 10
         
      lõppaeg punkte
7.a VSCO Gloria Taaber, Lisette Stalkov, Stella Marie Ploom, Meribel Mõttus, Elina Tiik 1:08:08 6
7.a ELU Kaider Heistonen; Oliver Kuldmets, Eleriin Rehemets 0:51:19 5
7.a Mr Ron Markus Koop, Richard Zeno, Roben Kikas, Maron Kuur 1:02:25 10
7.a MULD Mattias Reemann, Tony-Trevor Tuul, Uko Pärt Suurküla 1:07:39 4
7.a Bliz Toni Andree Saarepuu, Lars Piirmann, Karl Kaspar Simul 0:32:06 10
7.a  Anna Gaasi! Marie Kroon, Lisette Suik, Katariina Needo, Mairit Laanesaar, Lola Väljan 0:58:48 10
7.b Pärdikud Edvin Erik, Gregor Narusk, Markus Oja 1:00:11 7
7.b Toots Eleri Jõgi, Kaisa Kangro, Kertu Hordo, Karoliina Kärsin 0:54:39 8
7.b Shrek II Krettel Klaus, Marta Kivilo, Norah Elisabeth Ratas, Annabel Allas 0:52:53 10
7.b KMM Marta Joonas, Kirke Viktoria Plaado, Miia Tillmann 0:30:03 10
7.b Välejalad Mia Joanna Koort, Rika Rohumets, Elizabeth Ivask, Vanessa Viitkin 0:49:45 10
7.b Pulgahõõrujad Rasmus Koort, Kert Tammesoo, Karl Rehe, Richard Tupp 0:59:01 3
7.b Kabanoss Sander Punt, Ruuben Rannamägi, Rasmus Tähe 0:57:47 2
7.c Järvekad Artur Aasa, Oliver Kahar, Robin Põldsaar, Tanno Selkin, Kevin Tell  0:57:52 8
7.c MDEA Keidi Kala, Carol Lisett Rauba, Adeele Valb, Maria Kivit 0:57:02 10
7.c Minionid Liis Juul, Krete Mäeots, Heleriin Mikkelsaar, Kairi Kauts 1:03:05 8
7.c Matildo Matteo Marcus Meitern, Markus Mäeuibo, Kristen Ove Kons, Rico-Raien Ilves, Andro Mõttus. 0:35:56 10
7.c Pliksid Mia Mai Huik, Alisa Kirillova, Liisa Viilukas, Sander Mets 0:45:49 10
7.d Speedo Allan Veide, Martin Märdimäe, Raiko Nemvalts, Harry-Robert Potter 0:53:22 6
7.d Suvi Elina Liblik, Karmen Kender, Kristiine Kanna, Eliise-Maarja Peeterson 1:01:25 8
7.d Pakiraami gäng  Kevin Ploom, Rasmus Pajusaar, Rasmus Lumi, Martin Maasik 0:47:14 10
7.d Päike Marleen Tamm, Stella Kivi, Meribel Põldsaar 0:46:36 10
         
      lõppaeg punkte
8.a NiBa Rico Rästa, Oliver Olesk, Remy Raudsepp, Markus Jurask 0:53:48 10
8.a IKEA Tehor Kookmaa, Marcus Saar 1:08:35 10
8.a KIIRED KILPKONNAD  Gloria Härmik, Laura-Liisa Kokk, Digris Räst, Sandra Eosaar 0:51:30 10
8.a LAHEDAD Marian Major, Merite Ilves, Eliise Meho,  Hanna Provorotov, Methe Merimets 0:59:26 9
8.a ÄGEDAD   ei startinud  
8.b Ahjukanad Rolando Põld, Oskar Olesk, Simon Hallimäe, Aleksander Puolakainen 0:53:47 10
8.b Aura Liisbeth Laiv, Nora Peri, Emma Luht, Laura Emilia Jõgi 1:00:29 8
8.b Pikapäkk Jane Mustrik, Helena Ploom, Aleksandra Karpuhhin, Emilia Juss 1:00:06 10
8.B RAKK Rovan Henning, Kert Sander Eerik, Andreas Vanatalo 0:58:15 8
8.b Team Matt Henri Vink, Reio Vissel, Joel Kaarel Kant, Rasmus Heyoan Mölder 0:57:51 10
8c E-girls 2019 Kädi Kaasik, Madli Veber, Melina Peedo, Age Mändmets 0:38:40 5
8c Kiired ja Vihased Risto Parv, Chris Taimar Kõlu, Gervin Pettai 0:42:17 8
8c Kreutzwaldi jumalad Janar Laar, Sten-Jörgen Leis, Markus Jänes, Sander Meeliste 0:56:50 8
8c Värvilised tüdrukud Merilin Kipasto, Aleksandra Kundeleva, Anne-Marie Raudkivi, Sille-Kristyne Kaas 0:45:52 8
         
      lõppaeg punkte
9.a Ops Mattias Ilves, Klaus Eiche, Johannes Luik, Joonas Rõõmus 0:55:22 10
9.a 5+ Randy Nagel, Tyson Nagel, Sander Kaurson 0:40:45 10
9.a EI TEA Meribel Meitern, Vanessa Jurs 0:38:25 10
9.a Trio Tiiu Raudsepp, Merike Alla 1:01:02 5
9.a  TERE Tauri Jürisaar, Joosep Põder, Cenor Kõivoste, Kert Raudnõmm 0:23:51 10
9.a  VSCO Kirke Kokka, Hannaloore Säkk, Marili Alla 0:55:38 10
9.b Anlaki Eilika Laanemets, Kadri-Triin Kõoleht, Simona Zeno 0:48:35 10
9.b Hädavaresed Aurora Musto, Triin Hordo 0:43:43 10
9.b OK Olev Piirisild, Randel Johannes Reeder, Sven Treier, Oskar Abel 0:24:59 10
9.b AER Alla Denissova, Erika Prihodko, Roosmarii Räim 0:34:56 10
9.b Raivod Rasmus Sillaste, Markus Stalkov, Martti Laanesaar 0:50:15 8
9.b Shawn Mendes Kevin Vaas, Joosep Rauba, Albert Venkov 0:40:14 10
9.b Turbomonkey Lauri Piirisild, Robin Mattias Ratas, Kaspar Mill 0:39:23 10
9.c Kabonossi Fred Felman, Rihard Needo, Mattias Prants, Joosep Parijõgi 0:50:53 10
9.c LUX Henri Kesa, Argo Uder 0:30:16 10
9.c Olimar & Joosep   ei startinud  
9.c Radiaator Sirli Anier, Emma Goos, Kaisa Kriisa 0:51:01 8
9.c Tegus Timmi Jürgen Pill, Tambet Johanson 0:22:42 10
9.d Kivikuningad Siim Sander Pindek, Andrei Prijatelev, Oliver Palukivi, Aivar Oja 1:09:18 8
9.d Luigeparved Mairo Parv, Marcus Luik, Robin Parv 0:33:15 10
9.d Tammetõrud Hanna Annus, Salme Adeele Hollas, Eneli Prutt, Kärol Mägi 0:46:05 10
9.d Teletupsud Ivika Uustalu, Kirsika Sikk, Kertu kalkun, Bibily Cassidy Ilves 0:46:03 10

Viimased uudised

Võru keele päev
11.11.2019
1.b klass õppis nädalapäevi ja kuid võru keeles, uuris võro keelset Tähekest ja lahendas ristsõna ning mõistatas mõistatusi. Koos vaadati ka Jänku-… Loe edasi
Õppeprogramm "Kalad"
01.11.2019
3. klasside õpilased osalesid õppeprogrammis "Kalad". Programmi eesmärk oli õppida tundma kalade sise- ja välisehitust, kalade mitmekesisust,… Loe edasi
Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool
25.10.2019
Oleme Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool. Suur aitäh Võru Kreutzwaldi Kooli jooksjatele.