Spordipäeva tulemused

päev
Klass Võistkonna nimi Võistkonna liikmed  lõppaeg punkte
4.a Rohelised koerad Mia-Lisete Erik, Merili Härma, Karola Talo, Kertu-Elisabeth Saar 01:12:55 8
4.a Häkkerid Markus Põldsaar, Ralf Veri, Tanel Reiljan, Mattias Kelp 0:59:38 6
4.a Schranhi girl Mia Kleinson, Laura Viilukas, Lisanna Henning, Rebeca Oja 1:01:04 6
4.a Koolihullud Romario Kallas, Joonas Koreinik, Roberto-Carlos Silber, Robin Vasiljev 0:58:50 8
4.a Kendama Siim-Joonas Raudkivi, Krismar Koor, Kris Kibena 1:19:31 6
4.b Banaanid Este-Moona Eliste, Elis Linnasaar, Lona -Marie Kalk, Emma Reemann,  Melissa Mandli 1:17:50 7
4.b Sportlaste nelinurk Johannes Kaspar Kant, Ralf Rebane, Markus Pungar, Joonatan Kirschbaum 1:16:07 6
4.b Viis punkti Marleen Ojasoo, Kristel Tuvikene, Edlis Muts, Karoliine Lauri, Janelle-Marleen Taru 1:03:05 9
4.b Kiired ja vihased Felicia Viitkin, Kaisa Olesk, Helena Kender, Eva Piirisild, Laura Pärnasalu 0:38:59 10
4.b  Parkuurijad Norbert Tambets, Genert Saua, Helir Hoop, Johannes Sten Plaado 1:09:11 8
4.c "Orkaan" Armin Raag, Robin Laine, Sergo Rahu Soomets, Remi Tapper Soomets 1:00:21 5
4.c "Põhjanael" Kaspar Pavlov, Mairold Mäeuibo, Mirko Must, Rasmus Liiskmann 1:03:30 7
4.c "Tammetõrud" Mia Liblik, Mia - Lee Tiidu, Triinu - Laura Org, Käroli Kaljuvee 0:45:52 4
4.c "Pikk jutt" Neleriin Needo, Janely Sõmer, Kaisa Luik, Kädi-Lisett Henning 0:49:36 7
4.c "Valus varvas" Virgo Lapp, Kristen Vill, Renno Pulk, Henry Meltsov 0:58:49 5
4.d Magusad trüflid Anna-Marta Müürsepp, Mirtel Mõttus, Mirtel Marie Makke, Hanna-Gret Udumäe, Emma Semjonov 0:58:28 5
4.d Old squad Anri Neeve, Martin Muld, Maron Männiste, Marten Kokvel 1:13:38 7
4.d Kiired semud Kennet Rosenberg, Marten Koort, Sten Trommel 0:55:38 2
4.d Viis päikesekiirt Arabella Velga, Eliisabet Mihailenko, Kristi Nahksepp, Gerda Poderat, Regina Aare 1:13:38 6
4.d Naljakad apelsinid Roger Kranich, Mikk Hain, Marten Pungits, Henri Jõgeda 1:09:24 7
         
      lõppaeg punkte
5.a Banana Karmel Liivat, Sandra-Liis Sults, Lisandra Kikas, Annabel Ott 1:11:38 6
5.a Ocean eyes Laura Meho, Laura Tiks, Brita Simona Jõgi, Maribel Toht 1:38:25 8
5.a Kanade grupp Loora-Lee Mürk, Lisete Kottisse, Janete Kottisse, Norelle Noortauts, Hanna Hiielo 1:07:49 8
5.a Pommitajad Marten Elstein, Ron Lucas Potter, Kristjan Hõrak, Henry Lindpere 1:11:58 10
5.a Spordivennad Taavi Liivaoja, Mihkel Pintmann, Daniel Velga, Alfred Märdimäe 0:58:02 7
5.b Lahedad Isabel Sillaste, Loreen Kääpakaust, Mia-Maria Palm, Maria Jürisaar 1:06:53 9
5.b Maverix Kaspar Puolakainen, Kristofer Selgis, Roland Nool 1:06:14 9
5.b NIMI Ketter Raudnõmm, Karola Aasa, Marii Koppel, Anita-Grace Pedask, Nelli-Ly Bušujev 1:11:19 10
5.b Teletupsud  Robert Luik, Laur Allas, Priit Piirisild, Kenor Vislapuu, Stefan-Robin Kivioja 1:16:31 7
5.b Lambapasta Regan Rohumets, Georg Vislapuu, Rico Klaanberg, Karl-Markus Janno, Robert Maximilian Toomsalu 0:32:47 10
5.c Hessi gang Henri Undrits, Silari Laas, Roland Uibokand, Mihkel Mets 0:52:39 2
5.c Tegus Timmu Kadi Goos, Kätlin Kesa, Emma Pauline Sissas, Heliine Uring, Nora- Loreen Ossip 1:00:06 9
5.c Suitsupääsuke Hando Kolga, Tim Külla, Mattias Õun, Taavi Reiljan, Kevin Kõivumägi 1:10:53 8
5.c Puma Berta Reilson,  Kelli- Kristel Lepp, Marta Miia Saarepuu, Angelika Jürisson 0:52:30 3
         
      lõppaeg punkte
6.a ASTMAA ALLAR MERIMETS, KERMO ORUSALU, ANDRI HARAK, RIKO MÄEUIBO, KEVIN PEDRAS 0:57:32 9
6.a EGOD MIA SIKKA, ANGELICA RAUDSEPP, REGINA PARV, CLAUDIA MOKRIK, SANDRA MÄGI 0:53:53 8
6.a KEAKH KAIRIN ILVES, EMILY LUIKSAAR, ANGELA PARV, KAROLA PARV, HANNA-LIISA NAHKSEPP 1:06:34 7
6.a PUU KAREL KASE, UKU UDRAS, MARTIN ROOTS, MARTEN KOOP, MARTEN MÕTTUS, RAIN NELK 0:48:24 10
6.a  Muhvinid Adrian Jürgenstein, Espin Avasoo 0:33:18 1
6.b MIKCEY Teele Pärnasalu, Lisette Teppo, Laura Lisanne Paju, Hanna-Marie Laul 1:16:34 8
6.b EESTI Hendrik Urbanik, Karl Mokrik, Egert Mattias Eiche 0:54:26 2
6.b KÄRBSELAPATS Hannes Vislapuu, Markus Saia, Marten Morris Klaus, Renee Veisveer 0:45:00 10
6.b PLIXID Elisabeth Kiitsak, Lenna Puusepp, Mariette Viiksaar, Kaija-Liisa Kuklane 0:55:02 10
6.b VÕRUKAD Aisha Khalil, Karolin Keem, Marlee Mark, Marleen Prants 1:12:14 9
6.b  KELL Uko Thor Kund, Devin Šaduro, Robin Udodov 1:10:44 6
6.c KASELEHT Karl Marcus Vallask, Matthias Saarepuu, Jürgen Villakov, Ravel Lepp 1:02:03 10
6.c KOLLASED Keiti Püvi, Angelika Vessin, Mia Emma Hoole, Mia-Marella Õkva, Gerda Kirillova 0:43:20 10
6.c MIKI Laura Ilves, Eerika Kapp, Eveliina Keskküla, Anne Maria Eskla 1:02:41 6
6.c  POMMIONU Reigo Treier, Reiko Press, Hannes Jürgenson, Perton Pill 1:01:56 7
6.c  SPORTLASED KUUS  Saara Mai Leino, Rihanna Pokker, Hanna Marie Laats, Anna-Maria Säre 0:54:40 10
         
      lõppaeg punkte
7.a VSCO Gloria Taaber, Lisette Stalkov, Stella Marie Ploom, Meribel Mõttus, Elina Tiik 1:08:08 6
7.a ELU Kaider Heistonen; Oliver Kuldmets, Eleriin Rehemets 0:51:19 5
7.a Mr Ron Markus Koop, Richard Zeno, Roben Kikas, Maron Kuur 1:02:25 10
7.a MULD Mattias Reemann, Tony-Trevor Tuul, Uko Pärt Suurküla 1:07:39 4
7.a Bliz Toni Andree Saarepuu, Lars Piirmann, Karl Kaspar Simul 0:32:06 10
7.a  Anna Gaasi! Marie Kroon, Lisette Suik, Katariina Needo, Mairit Laanesaar, Lola Väljan 0:58:48 10
7.b Pärdikud Edvin Erik, Gregor Narusk, Markus Oja 1:00:11 7
7.b Toots Eleri Jõgi, Kaisa Kangro, Kertu Hordo, Karoliina Kärsin 0:54:39 8
7.b Shrek II Krettel Klaus, Marta Kivilo, Norah Elisabeth Ratas, Annabel Allas 0:52:53 10
7.b KMM Marta Joonas, Kirke Viktoria Plaado, Miia Tillmann 0:30:03 10
7.b Välejalad Mia Joanna Koort, Rika Rohumets, Elizabeth Ivask, Vanessa Viitkin 0:49:45 10
7.b Pulgahõõrujad Rasmus Koort, Kert Tammesoo, Karl Rehe, Richard Tupp 0:59:01 3
7.b Kabanoss Sander Punt, Ruuben Rannamägi, Rasmus Tähe 0:57:47 2
7.c Järvekad Artur Aasa, Oliver Kahar, Robin Põldsaar, Tanno Selkin, Kevin Tell  0:57:52 8
7.c MDEA Keidi Kala, Carol Lisett Rauba, Adeele Valb, Maria Kivit 0:57:02 10
7.c Minionid Liis Juul, Krete Mäeots, Heleriin Mikkelsaar, Kairi Kauts 1:03:05 8
7.c Matildo Matteo Marcus Meitern, Markus Mäeuibo, Kristen Ove Kons, Rico-Raien Ilves, Andro Mõttus. 0:35:56 10
7.c Pliksid Mia Mai Huik, Alisa Kirillova, Liisa Viilukas, Sander Mets 0:45:49 10
7.d Speedo Allan Veide, Martin Märdimäe, Raiko Nemvalts, Harry-Robert Potter 0:53:22 6
7.d Suvi Elina Liblik, Karmen Kender, Kristiine Kanna, Eliise-Maarja Peeterson 1:01:25 8
7.d Pakiraami gäng  Kevin Ploom, Rasmus Pajusaar, Rasmus Lumi, Martin Maasik 0:47:14 10
7.d Päike Marleen Tamm, Stella Kivi, Meribel Põldsaar 0:46:36 10
         
      lõppaeg punkte
8.a NiBa Rico Rästa, Oliver Olesk, Remy Raudsepp, Markus Jurask 0:53:48 10
8.a IKEA Tehor Kookmaa, Marcus Saar 1:08:35 10
8.a KIIRED KILPKONNAD  Gloria Härmik, Laura-Liisa Kokk, Digris Räst, Sandra Eosaar 0:51:30 10
8.a LAHEDAD Marian Major, Merite Ilves, Eliise Meho,  Hanna Provorotov, Methe Merimets 0:59:26 9
8.a ÄGEDAD   ei startinud  
8.b Ahjukanad Rolando Põld, Oskar Olesk, Simon Hallimäe, Aleksander Puolakainen 0:53:47 10
8.b Aura Liisbeth Laiv, Nora Peri, Emma Luht, Laura Emilia Jõgi 1:00:29 8
8.b Pikapäkk Jane Mustrik, Helena Ploom, Aleksandra Karpuhhin, Emilia Juss 1:00:06 10
8.B RAKK Rovan Henning, Kert Sander Eerik, Andreas Vanatalo 0:58:15 8
8.b Team Matt Henri Vink, Reio Vissel, Joel Kaarel Kant, Rasmus Heyoan Mölder 0:57:51 10
8c E-girls 2019 Kädi Kaasik, Madli Veber, Melina Peedo, Age Mändmets 0:38:40 5
8c Kiired ja Vihased Risto Parv, Chris Taimar Kõlu, Gervin Pettai 0:42:17 8
8c Kreutzwaldi jumalad Janar Laar, Sten-Jörgen Leis, Markus Jänes, Sander Meeliste 0:56:50 8
8c Värvilised tüdrukud Merilin Kipasto, Aleksandra Kundeleva, Anne-Marie Raudkivi, Sille-Kristyne Kaas 0:45:52 8
         
      lõppaeg punkte
9.a Ops Mattias Ilves, Klaus Eiche, Johannes Luik, Joonas Rõõmus 0:55:22 10
9.a 5+ Randy Nagel, Tyson Nagel, Sander Kaurson 0:40:45 10
9.a EI TEA Meribel Meitern, Vanessa Jurs 0:38:25 10
9.a Trio Tiiu Raudsepp, Merike Alla 1:01:02 5
9.a  TERE Tauri Jürisaar, Joosep Põder, Cenor Kõivoste, Kert Raudnõmm 0:23:51 10
9.a  VSCO Kirke Kokka, Hannaloore Säkk, Marili Alla 0:55:38 10
9.b Anlaki Eilika Laanemets, Kadri-Triin Kõoleht, Simona Zeno 0:48:35 10
9.b Hädavaresed Aurora Musto, Triin Hordo 0:43:43 10
9.b OK Olev Piirisild, Randel Johannes Reeder, Sven Treier, Oskar Abel 0:24:59 10
9.b AER Alla Denissova, Erika Prihodko, Roosmarii Räim 0:34:56 10
9.b Raivod Rasmus Sillaste, Markus Stalkov, Martti Laanesaar 0:50:15 8
9.b Shawn Mendes Kevin Vaas, Joosep Rauba, Albert Venkov 0:40:14 10
9.b Turbomonkey Lauri Piirisild, Robin Mattias Ratas, Kaspar Mill 0:39:23 10
9.c Kabonossi Fred Felman, Rihard Needo, Mattias Prants, Joosep Parijõgi 0:50:53 10
9.c LUX Henri Kesa, Argo Uder 0:30:16 10
9.c Olimar & Joosep   ei startinud  
9.c Radiaator Sirli Anier, Emma Goos, Kaisa Kriisa 0:51:01 8
9.c Tegus Timmi Jürgen Pill, Tambet Johanson 0:22:42 10
9.d Kivikuningad Siim Sander Pindek, Andrei Prijatelev, Oliver Palukivi, Aivar Oja 1:09:18 8
9.d Luigeparved Mairo Parv, Marcus Luik, Robin Parv 0:33:15 10
9.d Tammetõrud Hanna Annus, Salme Adeele Hollas, Eneli Prutt, Kärol Mägi 0:46:05 10
9.d Teletupsud Ivika Uustalu, Kirsika Sikk, Kertu kalkun, Bibily Cassidy Ilves 0:46:03 10

Viimased uudised

3.c kinkis kooliraamatukogule kaks imetoredat raamatut
11.10.2019
Septembri lõpus toimus meeleolukas mihklilaat, mille korraldasid 3. klassid. 3.c klassi õpilased otsustasid oma kasumit jagada. Nimelt ostsid nad ja… Loe edasi
24. ettelugemise võistlusel tunnistati parimaks lugejaks meie kooli 4B klassi õpilane
10.10.2019
Eesti keele aastale pühendatud Võru maakonna 24. ettelugemise võistlusel tunnistati parimaks lugejaks meie kooli 4B klassi õpilane Janelle-Marleen… Loe edasi
Võru Kreutzwaldi Kool otsib tugiisikut
09.10.2019
Võru Kreutzwaldi Kool Kuulutab välja avaliku konkursi järgmise ametikoha täitmiseks: tugiisik,  0,75 ametikohta, tööle asumisega esimesel… Loe edasi