Rahvusvaheline eTwinningu multiprojekt “Väärtustame vana ja väärtuslikku”

väärtustame

Rahvusvahelise eTwinningu multiprojekti “Väärtustame vana ja väärtuslikku” eesmärk oli välja selgitada nii projektis osaleva õpilase kui tema vanavanema kõige vanem isiklik ese. Esemetest tehti foto, lisati juurde lühikirjeldus ning nende abil kujundati Canva.com keskkonnas plakat. Plakatid laeti TwinSpace keskkonda kaustadesse. Projekti lõpp-produktiks on kultuuripärandi aasta lõpetuseks koolides valmiv näitus plakatitest väärtustamaks meie endi isiklikke väärtuslikke esemeid. Projektiga tähistatakse lõppevat kultuuripärandi aastat! Meie kooli näitusega saab tutvuda III korruse koridori linnapoolses otsas! Olete lahkesti oodatud!

Selles eTwinningu projektis osalesid Võru Kreutzwaldi Koolist:

• 4.b klass õpetaja Marju Purge ja õpetaja Maiu Vislapuu
  • 4.c klass õpetaja Pilvi Saarma ja õpetaja Ere Tumm
  • 5.b klass õpetaja Eha Tammo
  • 7.b kl. tüdrukud õpetaja Ragna Meeliste
  • 7.a klass õpetaja Raili Leesalu
  • meid kõiki aitas haridustehnoloog õpetaja Evi Tarro

Teised projektis osalejad:

• Hispaania õpilased C.C."Nuestra Señora de las Mercedes" koolist
  • Läti õpilased Rīgas Igauņu pamatskola koolist (Riia Eesti Kool)
  • Soome õpilased Karakallion koolist
  • Läti õpilased Mārupes vidusskola koolist