Programm "Ise Sõidan, Ise Hoian"

Jalgratas

19. aprillil toimus meie koolis aktiivset kooliteed toetav programm "Ise Sõidan, Ise Hoian", mille käigus vaadati õpilastega koos üle tema jalgratta seisukord, et avastada tehnilisi puudusi. Eelkõige keskenduti seaduses nõutud nõuetele (esihelkur, tagahelkur, kodarahelkurid, signaalkell, pidurid). Kui mõni helkuritest või signaalkell oli puudu, siis sai õpilane selle projekti raames tasuta ja juhendaja õpetas jalgratturile, kuidas see ise külge kruvida. Aidati ka sadulat, lenksu ja pidureid reguleerida, vajadusel ketti õlitada ja kumme pumbata.

Lastele, kelle ratas oli korras, kingiti preemiaks 10 kodara iluhelkurit ja kõik osalejad said TERT kleepsu, kus oli märgitud, et nad ise on oma ratta üle kontrollinud.

Õpilasreis Eura sõpruskooli Soomes 20.-22.09.2017
16.10.2017
Õpilasreis Eura sõpruskooli Soomes  20.-22.09.2017   Kolmapäev, 20. september laevareis Viking Line laevaga Helsingisse Fazeri kommivabriku… Loe edasi
Küberpähkel 2017
12.10.2017
Võru Kreutzwaldi Kool osaleb digitaalse ohutuse testis Küberpähkel 2017. Ennast saad testida siin!
Võru linn tänas õpetajaid
09.10.2017
Reedel, 6. oktoobri õhtul toimus Võru Kandles pidulik vastuvõtt Võru linna õpetajatele. Üritusel anti üle aasta õpetaja 2017 tunnustused.  Aastate… Loe edasi