Programm "Ise Sõidan, Ise Hoian"

Jalgratas

19. aprillil toimus meie koolis aktiivset kooliteed toetav programm "Ise Sõidan, Ise Hoian", mille käigus vaadati õpilastega koos üle tema jalgratta seisukord, et avastada tehnilisi puudusi. Eelkõige keskenduti seaduses nõutud nõuetele (esihelkur, tagahelkur, kodarahelkurid, signaalkell, pidurid). Kui mõni helkuritest või signaalkell oli puudu, siis sai õpilane selle projekti raames tasuta ja juhendaja õpetas jalgratturile, kuidas see ise külge kruvida. Aidati ka sadulat, lenksu ja pidureid reguleerida, vajadusel ketti õlitada ja kumme pumbata.

Lastele, kelle ratas oli korras, kingiti preemiaks 10 kodara iluhelkurit ja kõik osalejad said TERT kleepsu, kus oli märgitud, et nad ise on oma ratta üle kontrollinud.

Uued tahvlid
15.09.2017
Täna jõudsid pärale uued tahvelarvutid. 13 arvutit, millest üks on mõeldud õpetajale kasutamiseks.
Õppimine on põnev!
14.09.2017
Kevadel kuulutas haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ välja konkurssi „Õppimine on põnev“. Edulugude konkursi eesmärk on esile tuua ja tutvustada… Loe edasi
Paberist mängumaailm