Programm "Ise Sõidan, Ise Hoian"

Jalgratas

19. aprillil toimus meie koolis aktiivset kooliteed toetav programm "Ise Sõidan, Ise Hoian", mille käigus vaadati õpilastega koos üle tema jalgratta seisukord, et avastada tehnilisi puudusi. Eelkõige keskenduti seaduses nõutud nõuetele (esihelkur, tagahelkur, kodarahelkurid, signaalkell, pidurid). Kui mõni helkuritest või signaalkell oli puudu, siis sai õpilane selle projekti raames tasuta ja juhendaja õpetas jalgratturile, kuidas see ise külge kruvida. Aidati ka sadulat, lenksu ja pidureid reguleerida, vajadusel ketti õlitada ja kumme pumbata.

Lastele, kelle ratas oli korras, kingiti preemiaks 10 kodara iluhelkurit ja kõik osalejad said TERT kleepsu, kus oli märgitud, et nad ise on oma ratta üle kontrollinud.

Meie inimesed Eesti Rahva Muuseumis
17.01.2018
Kooli personal käis 4. jaanuaril Tartus Eesti Rahva Muuseumis. Pilt tehtud maailma ühe suurima Eesti lipu juures.
Eelkool
16.01.2018
Ootame oma eelkooli neid lapsi, kes sügisel alustavad kooliteed Võru Kreutzwaldi Koolis. Esimene kogunemine 7. veebr 2018 kell 13.30 kooli aulas.… Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaart 2017