Programm "Ise Sõidan, Ise Hoian"

Jalgratas

19. aprillil toimus meie koolis aktiivset kooliteed toetav programm "Ise Sõidan, Ise Hoian", mille käigus vaadati õpilastega koos üle tema jalgratta seisukord, et avastada tehnilisi puudusi. Eelkõige keskenduti seaduses nõutud nõuetele (esihelkur, tagahelkur, kodarahelkurid, signaalkell, pidurid). Kui mõni helkuritest või signaalkell oli puudu, siis sai õpilane selle projekti raames tasuta ja juhendaja õpetas jalgratturile, kuidas see ise külge kruvida. Aidati ka sadulat, lenksu ja pidureid reguleerida, vajadusel ketti õlitada ja kumme pumbata.

Lastele, kelle ratas oli korras, kingiti preemiaks 10 kodara iluhelkurit ja kõik osalejad said TERT kleepsu, kus oli märgitud, et nad ise on oma ratta üle kontrollinud.

7.b klassi õpilased esindasid meie kooli Võru lastefestivalil 29. ja 30. juulil
15.08.2017
Autor: õpetaja Marju Purge See oli õppeaasta viimasel päeval, 6. juunil, kui pakkusin oma klassi õpilastele välja võimaluse osaleda juuli lõpus… Loe edasi
XII noorte laulu- ja tantsupidu
07.07.2017
30. juunist – 2. juulini osales Võru Kreutzwaldi Kool kolme koori ja ühe tantsurühmaga XII noorte laulu- ja tantsupeol. Meie kooli esindas ligi 100… Loe edasi
Ilusat suve ja koolivaheaega!
20.06.2017
Üks õppeaasta jälle möödas. Teine lend on lõpetanud, edu edaspidiseks 9. klasside lõpetajatele. Kõikidele teistele ilusat suve ja meeldivat… Loe edasi