Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis

3.sep

Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis Fr. R. Kreutzwaldi ausamba juures. Pidulikule aktusele järgneb kogu koolipere rongkäik (Fr. R Krutzwaldi ausammas - Katariina allee - Kesklinna park - Lembitu tn - Vabaduse tn - Kooli tn) koolimaja juurde. NB! 1. klassi õpilaste vanemad on oodatud rongkäigule. Koolimaja aulas jätkub aktus esimestele klassidele. Vanemad klassid jätkavad klassijuhatajatunniga.

Kreutzwaldi pargis õpilastel koguneda oma õpetaja juurde, klassijuhataja leiad üles klassi sildi järgi (õpetaja hoiab silti käes).

Väga halva ilma korral otsi juhiseid hiljemalt kl 8.30 meie kooli kodulehelt või fb-lehelt.

Võru linn sulgeb avalikud mängu- ja spordiväljakud
24.03.2020
Võru linn piirab ligipääsu avalikele mängu- ja spordiväljakutele ning -rajatistele, et vähendada nakkusriski avalikus linnaruumis. Väljakud suletakse… Loe edasi
Palun jälgige, et Teie laps/lapsed koduõppe perioodil peaks kinni koduväliste tegevuste keelust