Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis

3.sep

Õppeaasta algab 2. septembril kl 10.00 Kreutzwaldi pargis Fr. R. Kreutzwaldi ausamba juures. Pidulikule aktusele järgneb kogu koolipere rongkäik (Fr. R Krutzwaldi ausammas - Katariina allee - Kesklinna park - Lembitu tn - Vabaduse tn - Kooli tn) koolimaja juurde. NB! 1. klassi õpilaste vanemad on oodatud rongkäigule. Koolimaja aulas jätkub aktus esimestele klassidele. Vanemad klassid jätkavad klassijuhatajatunniga.

Kreutzwaldi pargis õpilastel koguneda oma õpetaja juurde, klassijuhataja leiad üles klassi sildi järgi (õpetaja hoiab silti käes).

Väga halva ilma korral otsi juhiseid hiljemalt kl 8.30 meie kooli kodulehelt või fb-lehelt.

Võru keele päev
11.11.2019
1.b klass õppis nädalapäevi ja kuid võru keeles, uuris võro keelset Tähekest ja lahendas ristsõna ning mõistatas mõistatusi. Koos vaadati ka Jänku-… Loe edasi
Õppeprogramm "Kalad"
01.11.2019
3. klasside õpilased osalesid õppeprogrammis "Kalad". Programmi eesmärk oli õppida tundma kalade sise- ja välisehitust, kalade mitmekesisust,… Loe edasi
Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool
25.10.2019
Oleme Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool. Suur aitäh Võru Kreutzwaldi Kooli jooksjatele.