Õpilastööde näitus

Näitus

Euroopa päeval 9. mail avati meie kooli II korrusel, B korpuse koridorides ja peeglisaalis õpilastööde näitus. Näitus on avatud kuni 12. maini.

Lisaks õpilastööde näitusele on arvutiklassis B25 üleval ka väike robootikanäitus. Välja on pandud 1. a klassi meisterdatud väikeautod, 1. b klassi WeDo mehhanismid, robootikaringi LEGO sumo robotid ning  erinevate võistluste jaoks koostatud plakatid  ja robootikaringi võidetud karikad.

Vaata pilte siit: fotod

Uued tahvlid
15.09.2017
Täna jõudsid pärale uued tahvelarvutid. 13 arvutit, millest üks on mõeldud õpetajale kasutamiseks.
Õppimine on põnev!
14.09.2017
Kevadel kuulutas haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ välja konkurssi „Õppimine on põnev“. Edulugude konkursi eesmärk on esile tuua ja tutvustada… Loe edasi
Paberist mängumaailm