Õpilastööde näitus

Näitus

Euroopa päeval 9. mail avati meie kooli II korrusel, B korpuse koridorides ja peeglisaalis õpilastööde näitus. Näitus on avatud kuni 12. maini.

Lisaks õpilastööde näitusele on arvutiklassis B25 üleval ka väike robootikanäitus. Välja on pandud 1. a klassi meisterdatud väikeautod, 1. b klassi WeDo mehhanismid, robootikaringi LEGO sumo robotid ning  erinevate võistluste jaoks koostatud plakatid  ja robootikaringi võidetud karikad.

Vaata pilte siit: fotod

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi