Ootame meie sõprade ja toetajate toetust

Kummikeks

Vahetund on lahetund!

Oleme võtnud eesmärgiks muuta koolihoone hubasemaks ja põnevamaks. Soovime muuta vahetunnid aktiivsemaks ja huvitavamaks, et tuua lapsed nutitelefonist ära oma vahel suhtlema ja aktiivselt aega veetma.

Tallinna Moon Rotary Klubi veab projekti Vahetund.ee, et mitmekesistada tegevusi kooli vahetunnis. Koolidesse tahetakse tuua vanad head mängud – kummikeks ja footbag (pehmepall). Kuna see algatus seostub paljuski meie tegevusega, siis liitus Võru Kreutzwaldi kool selle projektiga.

Kummikeks ja footbag on mängud, mis nõuavad harjutamist ja keskendumist. Kummikeksu hüppamine või footbagi kõksimine nõuab koostööd ning üksteisega arvestamist, mis paneb lapsi omavahel rohkem suhtlema.

Et meie kool need mängud endale saaks, kutsume kõiki Võru Kreutzwaldi Kooli sõpru ja fänne meile appi!

Palun tule toeta meid, et jõuaksime eesmärgini! Kuidas meid toetada? Vastus küsimusele on siin: TOETA!

Tule aita Raamatusiili!
19.02.2020
Võru Kreutzwaldi Kool kogub Hooandjas toetust Raamatusiili projektile, et osta raamatukokku uuemat lastekirjandust. Eesmärk on osta nimekirjas… Loe edasi
Selgusid Ilon Wiklandi nimelise noore kunstniku preemia laureaadid