Nordplus programm toob meie kooli Läti ja Leedu koolide õpilased

Nordplus

24.- 30. aprillil viibivad Võru Kreutzwaldi Koolis külaskäigul 24 õpilast ja 6 õpetajat Leedust ning Lätist. Külaskäik toimub projekti "STEM- real world projects" raames, mis on rahastatud Nordplus programmist. Nädala jooksul viiakse läbi mitmeid töötubasid taaskasutuse ja keskkonnasäästlikkuse teemadel. Külastatakse Võrumaa looduskaitsealasid ja AHHAA keskust Tartus. Külalisi võtavad vastu ja saadavad sel nädalal Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased, kes viibisid sama projekti raames 2016. aasta sügisel Lätis. Tegevusi aitavad läbi viia meie kooli õpetajad ja töötajad.

2017. aasta sügisel ootab Võru lapsi ja õpetajaid külaskäik Leetu.

Projekti koordinaator Võru Kreutzwaldi Koolis, huvijuht Kai Laanemaa

Meie inimesed Eesti Rahva Muuseumis
17.01.2018
Kooli personal käis 4. jaanuaril Tartus Eesti Rahva Muuseumis. Pilt tehtud maailma ühe suurima Eesti lipu juures.
Eelkool
16.01.2018
Ootame oma eelkooli neid lapsi, kes sügisel alustavad kooliteed Võru Kreutzwaldi Koolis. Esimene kogunemine 7. veebr 2018 kell 13.30 kooli aulas.… Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaart 2017