Nordplus programm toob meie kooli Läti ja Leedu koolide õpilased

Nordplus

24.- 30. aprillil viibivad Võru Kreutzwaldi Koolis külaskäigul 24 õpilast ja 6 õpetajat Leedust ning Lätist. Külaskäik toimub projekti "STEM- real world projects" raames, mis on rahastatud Nordplus programmist. Nädala jooksul viiakse läbi mitmeid töötubasid taaskasutuse ja keskkonnasäästlikkuse teemadel. Külastatakse Võrumaa looduskaitsealasid ja AHHAA keskust Tartus. Külalisi võtavad vastu ja saadavad sel nädalal Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased, kes viibisid sama projekti raames 2016. aasta sügisel Lätis. Tegevusi aitavad läbi viia meie kooli õpetajad ja töötajad.

2017. aasta sügisel ootab Võru lapsi ja õpetajaid külaskäik Leetu.

Projekti koordinaator Võru Kreutzwaldi Koolis, huvijuht Kai Laanemaa

Uued tahvlid
15.09.2017
Täna jõudsid pärale uued tahvelarvutid. 13 arvutit, millest üks on mõeldud õpetajale kasutamiseks.
Õppimine on põnev!
14.09.2017
Kevadel kuulutas haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ välja konkurssi „Õppimine on põnev“. Edulugude konkursi eesmärk on esile tuua ja tutvustada… Loe edasi
Paberist mängumaailm