Nordplus programm toob meie kooli Läti ja Leedu koolide õpilased

Nordplus

24.- 30. aprillil viibivad Võru Kreutzwaldi Koolis külaskäigul 24 õpilast ja 6 õpetajat Leedust ning Lätist. Külaskäik toimub projekti "STEM- real world projects" raames, mis on rahastatud Nordplus programmist. Nädala jooksul viiakse läbi mitmeid töötubasid taaskasutuse ja keskkonnasäästlikkuse teemadel. Külastatakse Võrumaa looduskaitsealasid ja AHHAA keskust Tartus. Külalisi võtavad vastu ja saadavad sel nädalal Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased, kes viibisid sama projekti raames 2016. aasta sügisel Lätis. Tegevusi aitavad läbi viia meie kooli õpetajad ja töötajad.

2017. aasta sügisel ootab Võru lapsi ja õpetajaid külaskäik Leetu.

Projekti koordinaator Võru Kreutzwaldi Koolis, huvijuht Kai Laanemaa

Ilusat suve ja koolivaheaega!
20.06.2017
Üks õppeaasta jälle möödas. Teine lend on lõpetanud, edu edaspidiseks 9. klasside lõpetajatele. Kõikidele teistele ilusat suve ja meeldivat… Loe edasi
Konkurss väikeklassi õpetaja ametikoha täitmiseks
14.06.2017