Nordplus programm toob meie kooli Läti ja Leedu koolide õpilased

Nordplus

24.- 30. aprillil viibivad Võru Kreutzwaldi Koolis külaskäigul 24 õpilast ja 6 õpetajat Leedust ning Lätist. Külaskäik toimub projekti "STEM- real world projects" raames, mis on rahastatud Nordplus programmist. Nädala jooksul viiakse läbi mitmeid töötubasid taaskasutuse ja keskkonnasäästlikkuse teemadel. Külastatakse Võrumaa looduskaitsealasid ja AHHAA keskust Tartus. Külalisi võtavad vastu ja saadavad sel nädalal Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased, kes viibisid sama projekti raames 2016. aasta sügisel Lätis. Tegevusi aitavad läbi viia meie kooli õpetajad ja töötajad.

2017. aasta sügisel ootab Võru lapsi ja õpetajaid külaskäik Leetu.

Projekti koordinaator Võru Kreutzwaldi Koolis, huvijuht Kai Laanemaa

Ääri-veeri ProgeTiiger
15.11.2018
14. novembril toimus Võru Kreutzwaldi Koolis ProgeTiigri Võru-Valga-Põlvamaa piirkondlik õpilasüritus "Ääri-veeri ProgeTiiger". Osales üle 200… Loe edasi