Nordplus programm toob meie kooli Läti ja Leedu koolide õpilased

Nordplus

24.- 30. aprillil viibivad Võru Kreutzwaldi Koolis külaskäigul 24 õpilast ja 6 õpetajat Leedust ning Lätist. Külaskäik toimub projekti "STEM- real world projects" raames, mis on rahastatud Nordplus programmist. Nädala jooksul viiakse läbi mitmeid töötubasid taaskasutuse ja keskkonnasäästlikkuse teemadel. Külastatakse Võrumaa looduskaitsealasid ja AHHAA keskust Tartus. Külalisi võtavad vastu ja saadavad sel nädalal Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased, kes viibisid sama projekti raames 2016. aasta sügisel Lätis. Tegevusi aitavad läbi viia meie kooli õpetajad ja töötajad.

2017. aasta sügisel ootab Võru lapsi ja õpetajaid külaskäik Leetu.

Projekti koordinaator Võru Kreutzwaldi Koolis, huvijuht Kai Laanemaa

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi