Muuseumitund „HALLOWEEN”

Autor: 2.a klassijuhataja Eve Jurask

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018
Võru Linnavalitsus ja Võru Kreutzwaldi Kool kuulutavad välja avaliku konkursi järgmise töökoha täitmiseks:  infotehnoloogia spetsialist (Võru… Loe edasi
Edu ja Tegu konkurss
15.10.2018
Külasta veebilehte: http://evkool.ee/category/edulood Ettevõtliku kooli veebilehel on üle-eestilise "Edu ja Tegu" konkursi finaali lõppvooru… Loe edasi
Helkuripuu avamine
11.10.2018
12. oktoobril kl 11.00 püstitatakse koolimaja trepile helkuripuu. Puu avab 2.b klassi õpilane Emily Ethel Meldre koos oma klassikaaslaste ja… Loe edasi