Muuseumitund „HALLOWEEN”

Autor: 2.a klassijuhataja Eve Jurask

Võru Kreutzwaldi Kooli sünnipäev
11.01.2019
Täna 11. jaanuaril pidasid Võru Kreutzwaldi Kooli töötajad ja õpilased kooli neljandat sünnipäeva.  Fotod: siin
Kuperjanovi JVP joonistusvõistluse tulemused
19.12.2018
Pataljoniülem ja ajateenijad on joonistuste hulgast valiku langetanud ja otsustati, et ei koostata pingerida vaid valiti välja huvitavamad tööd oma… Loe edasi
Kirjaniku juubelisünniaastapäeva tähistamine
18.12.2018
On kujunenud tavaks, et 14. detsembril tähistavad kirjaniku majamuuseum ja Võrun Kreutzwaldi Kool ühiselt kirjaniku sünniaastapäeva. Tänavu möödub… Loe edasi