Meil käis külas endise progümnaasiumi õpilane

HR_Kasak

Täna külastas Võru Kreutzwaldi Kooli vitaalne vanahärra Olev Kasak, kes tõi endaga kaasa suure sõõmu Võru linna ajalugu. Hr Kasak meenutas aastaid, mil ta oli kunagise progümnaasiumi õpilane. Kool jäi tal siin kahjuks lõpetamata, sest 1941. a aastal küüditati ta Siberisse. Hr Kasak tõi kaasa fotoalbumi ajalooliste fotodega II maailmasõjaaegsest Võrust. Põnevad olid näiteks ülesvõtted riigikaitsetundidest Taara kasarmutes.

Helkuriaeg kestab
13.02.2019
Veebruaris ja märtsis seisab  helkuripuu taas kooli fuajees, et tuletada õpilastele ja õpetajatele jätkuvalt meelde helkuri kandmist pimedal ajal. … Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaardid
12.02.2019
16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile "Pühad metsas" saadeti 3487 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi… Loe edasi
Robotimängu võitis Võru Kreutzwaldi Kool
04.02.2019
2. veebruaril toimus Parksepa Keskkoolis FLL Kagu-Eesti eelvoor. Robotimängu võistluse võitis Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond.