Meie käed -100

EV100

Veebruarikuu algusest peale on meie kooli koridoride seinu kaunistanud sini-must-valgete käejälgedega lehed. Oma käejälje said paberile panna kõik õpilased, kooli personal, kui ka meile igapäevaselt head ja maitsvat sööki pakkuvad kokad. Vahva idee autor oli meie kooli huvijuht Kai Laanemaa, kes jällegi tõi mõtte kaasa ühest Soome koolist.

„Meie käed -100” ettevõtmisega salvestasime lipuvärvides käejäljenditesse oma parimad mõtted ning soovid Eestimaale ja meie rahvale.

Pildid käejälgedest
Pildid Eesti Vabariik 100

Ilusat Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva!

Elagu Eest!

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi