Lõppes ajalooalaste uurimistööde võistlus

Martti Laanesaar

3. mail kuulutati  Haridus- ja Teadusministeeriumis toimuval konverentsil välja 20. ajalooalaste uurimistööde võistluse "Vabadus" võitjad. Kokku oli võistlusele esitatud 63 tööd. Meie koolist  saavutas 8.b klassi õpilase "Martti Laanesaare töö "Tagasi juurte juurde..."  III koha põhikoolide arvestuses. Martti tegi konverentsil oma töö kohta ka ettekande. Õpilast juhendas õpetaja Helena Linnamäe. Raamatupreemiate vääriliseks tunnistati ka 8.b klassi õpilase Rosmarii Räime töö, keda juhendas õpetaja Katre Rünk, ja Reio Visseli töö, keda juhendasid direktor Kaider Vardja ja Avely Põder.

Fotol: Martti Laanesaar

Võru linn sulgeb avalikud mängu- ja spordiväljakud
24.03.2020
Võru linn piirab ligipääsu avalikele mängu- ja spordiväljakutele ning -rajatistele, et vähendada nakkusriski avalikus linnaruumis. Väljakud suletakse… Loe edasi