Lõppes ajalooalaste uurimistööde võistlus

Martti Laanesaar

3. mail kuulutati  Haridus- ja Teadusministeeriumis toimuval konverentsil välja 20. ajalooalaste uurimistööde võistluse "Vabadus" võitjad. Kokku oli võistlusele esitatud 63 tööd. Meie koolist  saavutas 8.b klassi õpilase "Martti Laanesaare töö "Tagasi juurte juurde..."  III koha põhikoolide arvestuses. Martti tegi konverentsil oma töö kohta ka ettekande. Õpilast juhendas õpetaja Helena Linnamäe. Raamatupreemiate vääriliseks tunnistati ka 8.b klassi õpilase Rosmarii Räime töö, keda juhendas õpetaja Katre Rünk, ja Reio Visseli töö, keda juhendasid direktor Kaider Vardja ja Avely Põder.

Fotol: Martti Laanesaar

Meie kool osales juubelilaulupeol
09.07.2019
Juubelilaulupidu on lõppenud. Meie koolist osalesid peol mudilaskoor, poistekoor ja lastekoor kokku peaaegu 90 lauljaga, lisaks õpetajad ja… Loe edasi