Lõppes ajalooalaste uurimistööde võistlus

Martti Laanesaar

3. mail kuulutati  Haridus- ja Teadusministeeriumis toimuval konverentsil välja 20. ajalooalaste uurimistööde võistluse "Vabadus" võitjad. Kokku oli võistlusele esitatud 63 tööd. Meie koolist  saavutas 8.b klassi õpilase "Martti Laanesaare töö "Tagasi juurte juurde..."  III koha põhikoolide arvestuses. Martti tegi konverentsil oma töö kohta ka ettekande. Õpilast juhendas õpetaja Helena Linnamäe. Raamatupreemiate vääriliseks tunnistati ka 8.b klassi õpilase Rosmarii Räime töö, keda juhendas õpetaja Katre Rünk, ja Reio Visseli töö, keda juhendasid direktor Kaider Vardja ja Avely Põder.

Fotol: Martti Laanesaar

Võru keele päev
11.11.2019
1.b klass õppis nädalapäevi ja kuid võru keeles, uuris võro keelset Tähekest ja lahendas ristsõna ning mõistatas mõistatusi. Koos vaadati ka Jänku-… Loe edasi
Õppeprogramm "Kalad"
01.11.2019
3. klasside õpilased osalesid õppeprogrammis "Kalad". Programmi eesmärk oli õppida tundma kalade sise- ja välisehitust, kalade mitmekesisust,… Loe edasi
Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool
25.10.2019
Oleme Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool. Suur aitäh Võru Kreutzwaldi Kooli jooksjatele.