Liikuma Kutsuv Kool

lkk

Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid!

Anna Haava nimeline Pala Kool, Antsla Gümnaasium, Nõo Põhikool, Rõuge Põhikool, Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Tartu Descartes'i Kool, Tartu Erakool, Tartu Mart Reiniku Kool, Tartu Tamme Kool ja Võru Kreutzwaldi Kool alustasid koostöös Liikumislaboriga 2016. aasta alguses liikumisvõimaluste muutmise katsetustega.

Kolme aasta jooksul on need koolid järele proovinud terve hulga innovaatilisi lahendusi alates ronimisseinte ja koolitreppidele siseradade meisterdamisest kuni koolipäeva ülesehituse muutmise ja igapäevaste õuevahetundideni välja. Nad on vapralt üle elanud suure hulga uuringuid ja olnud Laborile head koostööpartnerid. Kõige sellega on nad andnud ületamatu panuse Eesti koolikultuuri muutmisse.

Esimene koosloome ja katsetuste periood on ühel pool ja kümnest pilootkoolist on saanud täisväärtuslikud Liikuma Kutsuvad Koolid.

Kolmapäeval uus päevakava
20.05.2019
Kolmapäeval 22.05.2019 teeme proovipäeva kahe vahetunniga söögipäevale. Esimese söögivahetunni ajal söövad 1.–3. klass. Vahetund 20 min. 1. ja 2.… Loe edasi
Võru Kreutzwaldi Kooli tublid lauljad osalevad XXVII laulupeol "Minu arm"