Kuperjanovi JVP joonistusvõistluse tulemused

KUP

Pataljoniülem ja ajateenijad on joonistuste hulgast valiku langetanud ja otsustati, et ei koostata pingerida vaid valiti välja huvitavamad tööd oma vanuseklassides.

Kuperjanovi JVP ülem palub tulla alljärgnevatel lastel ja koolinoortel 22.12.2018 kella 14.00-ks väeosa avatud uste päevale, kus ta annab üle pataljoni meened:

1.       Evert Saua (6a.) lasteaiast „Päkapikk“

2.       Elsa Märdin (5a.) lasteaiast „Sõleke“

3.       Laura-Liisa Vassin (7a) lasteaiast „Okasroosike“

1.       Meribel Meitern (8 klass) Võru Kreutzwaldi Kool;

2.       Jürgen Kobin (9 klass)  Võru Kreutzwaldi Kool;

1.       Greteliis Piirisild Parksepa Keskkool

2.       Rasmus Raudkett (3 klass) Parksepa Keskkool

3.       Helena Karu (2 klass) Parksepa Keskkool

1.       Meribel Põldsaar (6D klass) Võru Kreutzwaldi Kool;

2.       Marta Kivilo (6B klass) Võru Kreutzwaldi Kool;

3.       Eleri Jõgi (6B klass) Võru Kreutzwaldi Kool.

NB! Avatud uste päev algab kell 13.00 ja kuna toimub ka registreerimine pataljoni pääslas siis palume varuda aega ja tulla kohale piisava varuga (kaasa võtta kindlasti nii lapsel kui tema saatjal isikut tõendav dokument).

Minikäsipalli võistluste esikoht tuli Võrru
09.12.2019
Miniliiga võistlussarja noormeeste hooaja teine etapp toimus pühapäeval 01.12.19 Arukülas, Aruküla spordihoones.  Võistlustel osalesid 2009. a.,  … Loe edasi
Väga headele hinnetele õppijad