Külas käis Jaak Urmet ehk Wimberg

Wimberg

Sel sügisel käivitus projekt „Kohtumine kirjanduslikul ristteel“, mis toob kirjanikke õpilastega kohtuma. 7. detsembril tuli Võru Kreutzwaldi Kooli 8.-9. klassidega kohtuma Jaak Urmet. Algusüllatusena nägime filmiklippi „Poisid köögis“, kus kooli õppeköögis tegid Wimbergi luuletuste järgi süüa 9.b klassi poisid.

Edasi sai sõna kirjanik. Ta ei rääkinud oma raamatutest, vaid inimkonna vajadusest loomingu järele, kuidas see on aegade jooksul muutunud. Ta tõi näiteid nii kirjandusest, kunstist kui ka muusikast. Tema arutlus oli emotsionaalne, suhtlemine teismelistest publikuga oli kaasahaarav, mõtlemapanev. Jaak Urmet tõestas, et kirjanike mustvalgete õpikufotode taga on peidus värvikad ja säravad isiksused. Tema esinemine oli selle parimaks näiteks.

13. juulil kantselei suletud
12.07.2018
13. juulil on Võru Kreutzwaldi Kooli kantselei elektrikatkestuse tõttu suletud.
Lõpuaktuse piltide tellimine
25.06.2018
Meie lõpuaktuse pildid on leitavad Võru Foto  kodulehelt http://vorufoto.ee/est/avaleht
1. klasside nimekirjad