Kreutzwaldi Kooli edukas eTwinningu-aasta

eTwinning

9. juunil tunnustati 2016/2017 õppeaasta parimaid eTwinningu  projekte. 25 kvaliteedimärgi saanud projekti hulgas oli nii rahvusvahelisi kui riigisiseseid  projekte.

Meie kool osales võistlusel kolme projektiga. Ere Tumm sai projektiga „My Precious Phone“ üleriigilises arvestuses I koha, Liia Toomas saavutas projektiga „Mesimummude tantsupidu (BeeBot robotitega)“ eripreemia ja Ene Moppeli projekt „Prügihundid ajavad jälgi“ sai eTwinningu kvaliteedimärgi.

Õpetajaid innustas ja mahukat projektitööd toetas haridustehnoloog Evi Tarro.

Õnnitleme kõiki suure tunnustuse puhul!

Loe lähemalt Koolielust

Võru Kreutzwaldi Kool sai eTwinningu kooli märgi
19.03.2019
Rõõm on teatada, et Võru Kreutzwaldi Koolile  on omistatud eTwinningu kooli märk aastateks 2019–2020.   Märgi saanud koolid on teerajajad ja… Loe edasi