Kreutzwaldi Kooli edukas eTwinningu-aasta

eTwinning

9. juunil tunnustati 2016/2017 õppeaasta parimaid eTwinningu  projekte. 25 kvaliteedimärgi saanud projekti hulgas oli nii rahvusvahelisi kui riigisiseseid  projekte.

Meie kool osales võistlusel kolme projektiga. Ere Tumm sai projektiga „My Precious Phone“ üleriigilises arvestuses I koha, Liia Toomas saavutas projektiga „Mesimummude tantsupidu (BeeBot robotitega)“ eripreemia ja Ene Moppeli projekt „Prügihundid ajavad jälgi“ sai eTwinningu kvaliteedimärgi.

Õpetajaid innustas ja mahukat projektitööd toetas haridustehnoloog Evi Tarro.

Õnnitleme kõiki suure tunnustuse puhul!

Loe lähemalt Koolielust

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi