Kreutzwaldi Kooli edukas eTwinningu-aasta

eTwinning

9. juunil tunnustati 2016/2017 õppeaasta parimaid eTwinningu  projekte. 25 kvaliteedimärgi saanud projekti hulgas oli nii rahvusvahelisi kui riigisiseseid  projekte.

Meie kool osales võistlusel kolme projektiga. Ere Tumm sai projektiga „My Precious Phone“ üleriigilises arvestuses I koha, Liia Toomas saavutas projektiga „Mesimummude tantsupidu (BeeBot robotitega)“ eripreemia ja Ene Moppeli projekt „Prügihundid ajavad jälgi“ sai eTwinningu kvaliteedimärgi.

Õpetajaid innustas ja mahukat projektitööd toetas haridustehnoloog Evi Tarro.

Õnnitleme kõiki suure tunnustuse puhul!

Loe lähemalt Koolielust

Uued tahvlid
15.09.2017
Täna jõudsid pärale uued tahvelarvutid. 13 arvutit, millest üks on mõeldud õpetajale kasutamiseks.
Õppimine on põnev!
14.09.2017
Kevadel kuulutas haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ välja konkurssi „Õppimine on põnev“. Edulugude konkursi eesmärk on esile tuua ja tutvustada… Loe edasi
Paberist mängumaailm